Кубок України (жінки): перший фіналіст – Авангард

У першому півфінальному матчі Кубка України Авангард вимучив перемогу над Інтерхім-СДЮСШОР 74:71, принагідно позбавивши останнього титулу володарок почесного трофею.

Інтерхім-СДЮСШОР розпочав півфінальний двобій з Авангардом дуже активно. Як і передбачалося, ударна сила одеситок Карп і Колотовська одразу ж взялися до справи. Їхня команда пішла у відрив 9:0. Лише на екваторі чверті Авангард зусиллями Яцковець набрав перші очки. Не пройшло і трьох хвилин, як підопічні Володимира Холопова вже повели у рахунку після кидка здалеку Спітковської 13:12.

Події на майданчику мінялися з калейдоскопічною швидкістю. Авангард виграв першу чверть, зафіксувавши після кидка Касаткіної свою перевагу на позначці 20:16. На старті другої десятихвилинки Кондусь поцілила з-за дуги і Авангард повів +7, але ближче до перерви ІнтерХім вже вийшов вперед 30:28. Команди продовжували діяти результативно і пішли на перерву за мінімальної переваги одеситок 38:37. Тобто вони відіграли чотири очкове відставання, ще й вийшли вперед. Привід для "чоловічої" розмови у роздягальні підопічні Володимира Холопова собі забезпечили.

І ця ймовірна розмова подіяла. Третю чверть киянки виграли майже з подвійною перевагою 24:13. На заключному відрізку завдання було на перший погляд нескладним – в економному режимі (пам’ятаючи про фінальний матч) зіграти і утримати суперниць на очковій відстані. В економному режимі не вийшло. У четвертій чверті ІнтерХім знайшов у собі сили скоротити відставання до мінімуму. А на передостанній хвилині Колотовська триочковим відновила рівновагу 71:71. Але Афанасьєва теж проявила влучність, закинувши з-за дуги. 74:71. Сівакова могла перевести матч в овертайм, втім, мети не досягнула. Авангард утримав перевагу до фінальної сирени і він - у фіналі Кубка України.

Кубок України (жінки)

½ фіналу

3 березня

м. Київ

ІнтерХім-СДЮСШОР – Авангард 71:74 (16:20, 22:17, 13:24, 20:13)

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро