Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Прізвище та ім’я Категорія Місто
АМБРОСОВ Микола МиколайовичФІБАКиїв
БАБИК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
БІДА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
ДОЦЕНКО ВІТАЛІЙОВИЧ ОЛЕКСАНДРНАЦІОНАЛЬНАКиїв
ЗАЩУК СЕРГІЙ ГЕННАДІЙОВИЧФІБАКиїв
ІСАЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧФІБАКиїв
КІТАЄВ АНТОН ЮРІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАОдеса
НАГОРНИЙ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАЧеркаси
ПЄД’ЄВ ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧФІБАОдеса
ПОВОРОЗНЮК ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАХмельницький
РАЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАМиколаїв
РИЖИК БОРИС РОМАНОВИЧФІБАКиїв
САЛЬНИКОВ СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАХерсон
СЛЮСАР В’ЯЧЕСЛАВ ЮРІЙОВИЧФІБАЮжне
ТИСЛЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧФІБАКиїв
ХОМЕНКО ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАМиколаїв
ЧАЙКОВСЬКИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧФІБАМиколаїв
ШИРОБОКОВ ОЛЕКСІЙ ГЕННАДІЙОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
ЩЕРБАК ЮРІЙ ІГОРОВИЧНАЦІОНАЛЬНАКиїв
Прізвище та ім’я Категорія Місто
ДРАГАН ПЕТРО ПАВЛОВИЧ1 (перша)Запоріжжя
ЗОЗУЛЯ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ1 (перша)Харків
ІВАНОВ ОЛЕКСАНДР СТАЛІЙОВИЧ1 (перша)Южне
НАГОРНИЙ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ1 (перша)Черкаси
РИЖИК РОМАН СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Київ
СОБОЛЄВ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ1 (перша)Київ
ХОШАБА ІГОР ЮРІЙОВИЧ 1 (перша)Коростень
ШАБАНОВА ЛАРИСА ОЛЕКСІЇВНА1 (перша)Київ

ГРУПА - “B”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
АНТОНЮК ВАДИМ СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Рівне
БАСАНСЬКИЙ РОМАН СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Черкаси
БАТЬКІВСЬКА АЛІНА МИХАЙЛІВНА1 (перша)Київ
БОРСУК ІГОР ІВАНОВИЧ1 (перша)Суми
ВОРОБЙОВ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ1 (перша)Маріуполь
ГОПЕЙ МАКСИМ МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Київ
ГУСАКОВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ1 (перша)Житомир
ДЕЛІБАЛТ ВЛАДИСЛАВ ОЛЕГОВИЧ1 (перша)Одеса
Дербенцев Єгор Борисович1 (перша)Київ
ДУСЬ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Вінниця
ЗДИРКА МИКОЛА АНДРІЙОВИЧ1 (перша)Вінниця
ІВАНИНА АНТОН ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Ужгород
ІВАНОВ КОСТЯНТИН ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Київ
КОЛОМІЄЦЬ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Южне
КОРНУТА ПЕТРО ІВАНОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
КОРОСТИЛЬОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ1 (перша)Миколаїв
КУБАШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ1 (перша)Київ
МАКАРЕНКО АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ1Київ
МЕЛЬНИК НІКІТА МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Ужгород
МЕНЬКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ1 (перша)Рівне
МИХАЙЛОВ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ1 (перша)Рівне
МІРОНЧИК ВАЛЕНТИН СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Дніпро
МОНЗУЛЬ КСЕНІЯ ЮРІЇВНА1 (перша)Київ
НЕСТЕРЕНКО БОГДАН БОРИСОВИЧ1 (перша)Херсон
ОПАРІН ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ1 (перша)Київ
ПАЛЮХ ВАДИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Львів
ПАРНАК РОСТИСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ1 (перша)Миколаїв
ПОДТИКАН МИКИТА ПЕТРОВИЧ1 (перша)Харків
ПОМЕРАНЦЕВ МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1 (перша)Южне
РЕДЮК ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ1 (перша)Івано-Франківськ
САЛО ОЛЕКСІЙ ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Харків
СОЛОВЙОВ АНТОН ОЛЕГОВИЧ1 (перша)Дніпро
ТЄЛЬЧАРОВ ЕДУАРД АНАТОЛІЙОВИЧ1Запоріжжя
ТИХОНОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ1 (перша)Харків
ТОМІН АЛІНА ГРИГОРІВНА1 (перша)Івано-Франківськ
ТРУШ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Рівне
ТЮРІН ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ1 (перша)Чернівці
ФАМАРЕ ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА1 (перша)Суми
Шликова Ганна Сергіївна1 (перша)Хмельницький
ШУЛЯК РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Хмельницький
ЮХИМОВА АННА АНАТОЛІВНА1 (перша)Хмельницький

ГРУПА - “B”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
ГУСАКОВСЬКИЙ ВАЛЕНТИН ФЕЛІКСОВИЧ2 (друга)Житомир
ЄВСТРАТЬЄВ ЛЕОНІД ІВАНОВИЧ2Біла Церква
ІВАНОВА ІННА АНДРІЇВНА2 (друга)Южне
КАРПУХІН ВОЛОДИМИР ГЕОРГІЙОВИЧ2 (друга)Київ
КРАВЧЕНКО ІГОР ДАНИЛОВИЧ2 (друга)Харків
КРОТЬКО АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Харків
ЛОМАН СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ2 (друга)Полтава
МАРКОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Харків
МАСЛОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ2 (друга)Запоріжжя
МИХАЙЛЕНКО РОМАН ІВАНОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
СТЕЦЕНКО БОГДАН СТАНІСЛАВОВИЧ2 (друга)Київ
ТКАЧУК ПЕТРО ПИЛИПОВИЧ2 (друга)Запоріжжя
ЧЕРНЕГА ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Вознесенськ

ГРУПА - “C”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
АНДРІЙОВИЧ ДМИТРО АНДРІЙОВИЧ2 (друга)Одеса
БАШМАК КИРИЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Херсон
БІЛЕНКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ2 (друга)Київ
БОВСУНЮК ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Рівне
БОРИСОВИЧ ЄГОР БОРИСОВИЧ2 (друга)Київ
ВАСИЛЬОВИЧ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ2 (друга)Одеса
ВІТЕНКО ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Київ
ВОЙНАРОВСЬКИЙ ЛЕОНІД ГЕННАДІЙОВИЧ2 (друга)Черкаси
ГАВРИЛЮК ЕДУАРД ЮРІЙОВИЧ2 (друга)Мукачево
ГАЙДАМАКА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Київ
ГАЙДАМАКА ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Київ
ГОЛОВКО ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Львів
ГОМЗЯК НАЗАРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ2 (друга)Тернопіль
ГРИЩЕНКО ДЕНИС ЮРІЙОВИЧ2 (друга)Коростень
ГУРІНЧУК АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ2 (друга)Коростень
ДИМИР ПАВЛО ІГОРОВИЧ2 (друга)Рівне
ЄВСТРАТ’ЄВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ2 (друга)Біла Церква
ЗІЛІНСЬКИЙ ІЛЛЯ ЛЕОНІДОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
КАПЕЛЯН БОГДАН РОМАНОВИЧ2 (друга)Львів
КАРПОВ ДАНИЛО ІГОРОВИЧ2 (друга)Одеса
КІКОТЬ ВЛАДИСЛАВ ЕДУАРДОВИЧ2 (друга)Маріуполь
КОВАЛЬ МАРИНА ВАЛЕНТИНІВНА2 (друга)Харків
КОЗАНЧУК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ2 (друга)Вінниця
КОЗАЧОК ЄВГЕНІЙ МИКОЛАЙОВИЧ2 (друга)Рівне
КОНДРАТОВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Хмельницький
КРАВЕЦЬ МАКСИМ ПЕТРОВИЧ2 (друга)Полтава
КУДРЯВЦЕВ АНТОН ІГОРОВИЧ 2 (друга)Коростень
ЛЕВКІВ НАЗАР ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Львів
ЛЬВОВИЧ ІГОР ЛЬВОВИЧ2 (друга)Харків
ЛЯШЕНКО АРТЕМ ВАЛЕРІЙОВИЧ2 (друга)Київ
ЛЯШКО ЮЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА2 (друга)Житомир
МАЗУР ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Житомир
МИХАЙЛОВИЧ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ2 (друга)Сарни
МУНТЯН ЛЕВ БОРИСОВИЧ2 (друга)Одеса
НЕСТЕРОВ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Київ
НЕТЕРА ЮРІЙ ВЛАДИСЛАВОВИЧ2 (друга)Дніпро
ОСІП НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА2 (друга)Тернопіль
ПЕТРОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ2 (друга)Суми
ПИЛИПЮК АНАТОЛІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ2 (друга)Черкаси
ПРОЦЕНКО ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Волноваха
ПУЮЛ ІВАН ОЛЕКАНДРОВИЧ2 (друга)К. Подільський
РОГОЗІН ВЛАДИСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ2 (друга)Дніпро
РУЧКІН ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Миколаїв
СВИНЦИЦЬКИЙ РОМАН МИХАЙЛОВИЧ2 (друга)Харків
СЕРЕДНЯ СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА2 (друга)Херсон
СИВУЛИЦЬКИЙ ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ2 (друга)Хмельницький
СІМІНЕЕВ ЄГОР ФАРІТОВИЧ2 (друга)Южне
СТЕЦЮК ЯРОСЛАВ ЯРОСЛАВОВИЧ2 (друга)Івано-Франківськ
СУКАЧОВ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ1 (перша)Кіровоград
СУСЛОВА МАРИНА ВАСИЛІВНА2 (друга)Миколаїв
ТЕТЕРУК ОЛЕНА ВЯЧЕСЛАВІВНА2 (друга)Київ
ТРУБАЄВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Рівне
УСОВА АНАСТАСІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 2 (друга)Одеса
ФЕДОРЕНКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ2 (друга)Львів
ФЕДОРЧЕНКО АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ2 (друга)Суми
ХАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ2 (друга)Одеса
ХОМ’ЮК АНДРІЙ АНДРІЙ2 (друга)Луцьк
ЧЕРЕНЩИКОВ МАКСИМ ГЕННАДІЙОВИЧ2 (друга)Суми
ШРАМ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ2 (друга)Кривий Ріг
ЮРКІВ ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ2 (друга)Тернопіль
ЯЦКОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ2 (друга)Львів

ГРУПА - “C”

Прізвище та ім’я Категорія Місто
Estafeta