Віталій Черній: «Я буду радий бачити заповнені трибуни» ВІДЕО

Віталій Черній: «Я буду радий бачити заповнені трибуни» ВІДЕО
03 березня 2015, 15:32Новини баскетболу
Чинний володар Кубка України і чемпіон України баскетбольний клуб «Будівельник» у київському Палаці спорту продовжує готуватися до одного з найважливіших матчів цього сезону – півфіналу Кубка, в якому 6 березня зустрінеться з лідером поточного чемпіонату южненським «Хіміком». Тренери і гравці столичної команди прагнуть лише перемоги і дуже сподіваються на шалену підтримку рідних уболівальників.Головний тренер БК «Будівельник» Віталій Черній:

«Хлопці вже рвуться до бою і готові хоч завтра зіграти цей матч, але ми розуміємо, що маємо ще час, і є моменти, які ще можна допрацювати, покращити. Все, що ми хотіли зробити, ми зробили завчасно, тому наразі шліфуємо ті елементи захисту і ті елементи нападу, які будуть потрібні саме в цьому поєдинку. Не секрет, що цей матч буде смерті подібний для кожного, права на помилку немає, з першої ж секунди буде боротьба, битва, в якій буде лише один переможець. Які б прогнози хто б зараз не робив, гра – це зовсім інше. Хлопці готові вийти і, можна так сказати, що вмерти на майданчику. Іншого шляху немає, якщо хочеш перемогти, треба віддати всі сили в цьому матчі. Я читав інтерв’ю інших тренерів, і кожен з них готовий чи-то ризикнути, чи-то зіграти в свою силу, чи-то стрибнути вище голови. Для моєї команди ця гра дуже важлива, дуже важливо перемогти, здобути Кубок, не в сенсі того, що треба відстояти минулорічний трофей, адже команда змінилася, змінилися умови, просто у когось, можливо, вже ніколи не вийде зіграти в Фіналі чотирьох, тому треба виходити на майданчик, як востаннє.

Я запрошую всіх, хто любить баскетбол, усіх, хто переживає за окремих гравців, за команди, за баскетбол у цілому, в цей непростий час нам потрібні емоції, треба трохи відволіктися. А баскетбол, у даний момент Кубок України буде віддушиною, коли ми можемо дати змогу вболівальникам отримати емоції. Я хочу побажати і вболівальникам, і всім гравцям, суперникам гарної гри, і щоб ті люди, котрі прийшли подивитися на нас, ті, для кого ми граємо, дістали задоволення, отримали той заряд емоцій, який допоможе пережити нинішні труднощі. Я буду радий бачити заповнені трибуни. Аншлаг у залі емоційно стимулює і гравців, і тренерів. Тому всі на баскетбол!».

Нагадаємо розклад матчів:

6 березня, півфінали

18:00 БК «Київ» – «Дніпро» (Дніпропетровськ) КВИТКИ

20:30 «Хімік» (Южне) – «Будівельник» (Київ) КВИТКИ

7 березня

19:00 Фінал КВИТКИ

Квитки на матчі Фіналу чотирьох також можна придбати в касах Палацу спорту. Вартість квитка від 10 до 100 гривень.

Крім видовищного баскетболу, на глядачів очікують конкурси і призи.