ВЮБЛ (юнаки-2003): СДЮСШОР ім. Літвака – чемпіон!

18 травня відбулися вирішальні матчі фінального туру чемпіонату ВЮБЛ серед команд юнаків 2003-го року народження.

Ігрову сесію розпочали команди, що виборювали 7-8 місця. МСДЮСШОР (Вінниця) доволі безпроблемно здолав збірну Києва (ДЮСШ-12-Тейваз) 70:56. Кияни передчасно втратили мотивацію, програвши стартовий матч туру СДЮСШОР-5, а далі продовживши падіння у матчі зі збірною Харківської обл. У підсумку вони замкнули Топ-8.

Ледь жевріла інтрига і у матчі за 5 місце. СДЮСШОР з баскетболу здолав збірну Харківської області з перевагою у 20 очок – 64:44.

У матчі за бронзу СДЮСШОР-5 як міг, прагнув реабілітуватися за поразку з мінімальним рахунком у півфіналі від СДЮСШОР ім. Літвака. Підопічні Володимира Жука обіграли міцний КСЛІ-Київбаскет 57:47.

Фінал на відміну від інших матчів ігрового дня увібрав у себе усю можливу інтригу. Хімік проти СДЮСШОР ім. Літвака – дві найсильніші команди не на папері, а насправді.

Перший період Хімік виграв 17:14, на перерву южненці пішли за мінімальної переваги 28:27. Про що розмовляв у роздягальні зі своїми підопічними Владислав Янакі можна тільки здогадуватися. Але на третю чверть одесити вийшли максимально згуртованими. Розпочали її з того, що Кричевський вивів номінальних гостей вперед, а потім 5 очок набрав Топал. 34:28 – Одеса відчула кураж і після кидка Артюхова завершила третю чверть з перевагою +15. У заключному періоді Хімік доклав максимуму зусиль, аби наздогнати «втікачів». Але не судилося. 58:51 - СДЮСШОР ім. Літвака чемпіон України!

ВЮБЛ серед юнаків: анонс матчів 14-18 березня
На цьому тижні в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків відбудуться чергові матчі в чотирьох вікових категоріях.
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року народження: в Чернівцях визначились перші учасники третього туру
Команди СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. та ЧОДЮСШ-Академія ЧЕ Баскет продовжують боротьбу за медалі
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: визначились останні учасники третього туру
В столичному Авангарді пройшов ігровий тур в групі 5.
Результативні юнаки в чемпіонаті ВЮБЛ: 12-річний Фролов набрав 47 очок, 11-річний Оксаніченко вдруге відзначився 50 очками
Другий тур чемпіонату України серед юнаків 2012 року народження відзначився крутими показниками
ВЮБЛ серед юнаків 2012 року народження: відбулись матчі другого туру
Визначилась вісімка команд, які продовжать боротьбу за медалі
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 8-12 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категоріях 2007 та 2012 років року, а у дівчат пройдуть ігри в категорії 2010 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року: Акули з першого місця групи вийшли до третього туру
У Києві визначились перші два учасника третього туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КДЮСШ-Комети (Світловодськ)
Відео02.03.2024
Дивіться трансляцію матчу другого туру чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – Схід Лозова
Відео01.03.2024
ВЮБЛ серед юнаків 2007 року народження: відеотрансляція матчу Акули (Київ) – КІВС СБК Львів
Відео29.02.2024
ВЮБЛ серед юнаків та дівчат: анонс матчів 29 лютого – 3 березня
У хлопців визначаться учасники третього туру в категорії 2007 року, а у дівчат пройдуть дві гри в категорії 2007-08 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження: матчі першого туру пройшли в п'яти містах
Зіграні останні матчі першого туру другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.
ВЮБЛ серед юнаків: розклад матчів 22-25 лютого
В трьох вікових групах буде дограно перший тур другого етапу
ВЮБЛ серед юнаків 2008 року: чергові матчі першого туру пройшли у Дніпрі та Кам'янці-Подільському