ВЮБЛ (дівчата-2001): ДЮСШ (Бердянськ) захистив титул чемпіонок України!

0

6 травня у Києві двома матчами завершився фінальний тур чемпіонату ВЮБЛ серед команд дівчат, складених з гравців 2001-го року народження і молодших.

Золоті медалі, як і прогнозувалося, розіграли в очному протистоянні КСЛІ-2 (Київ) і ДЮСШ (Бердянськ). Підопічні Катерини Кливенок не вагаючись розпочали поєдинок з результативних атак і вже після першої чверті їхня очкова перевага була подвійною. Більше того, на перерву команди пішли за рахунку 44:20 на користь «морячок». Ось де дається взнаки досвід виступів у Суперлізі, а таких у складі ДЮСШ – шість гравців. Що ж до господарок, то їхній кістяк становлять дівчата, які мають змагальний досвід вищої ліги у складі КСЛІ-Київбаскет. Різниця у класі проявилася у другій чверті, яку ДЮСШ виграв 20:7.

Коли по перерві гості збільшили відрив ще на 8 очок і той досяг +36, вони скинули оберти і підсумковий рахунок виявився доволі пристойним – поразка киянок 54:69. Слід відзначити, що у складі команди Олени Федченко грають дівчата на рік молодші, у цьому віці – це значна різниця у майстерності, бо ж за рік з 16 до 17 можна стати суперстар!

Ну а на рахунок чемпіонок можна сказати наступне – поступившись у бронзовій серії Суперліги Рівне-ОСДЮСШОР виграш «золота» ВЮБЛ був для них обов’язковою програмою. Про це говорила їхній тренер Катерина Кливенок перед початком фінального туру. Так воно і сталося.

Бронзу невимушено легко виборов дніпровський СДЮСШОР-5-ДВУФК, який здолав київський КДЮСШ-Чемпіон з перевагою у 40 очок – 78:38.

MVP чемпіонату ВЮБЛ (дівчата-2001) визнано гравця ДЮСШ (Бердянськ) Анжеліку Ляшко. Статуетку лауреатці вручила  чемпіонка Європи, легендарна Олена Вергун.