Політехнік вийшов до 1/4 фіналу Кубку України

Харків’яни здобули першу офіційну перемогу цього сезону на власному паркеті. Команда Володимира Коваля без особливих зусиль вдруге обіграла дублюючий склад Дніпра.

Гравці політехніка виграли спірний м’яч та одразу побігли в атаку, проте лідер господарів Кромер свій перший дальній кидок промазав. Дніпряни ж змогли набрати бали в своїй першій атаці: влучим був Мойсей Кім з середньої дистанції, який до того ж заробив фол на собі. Після цього гості зуміли навіть організувати невеликий ривок та повести з різницею в 5 балів.

Але, господарі досить швидко відігрались: ще через дві хвилини лідер харків’ян Грем вивів свою команду вперед у рахунку. Надалі в першій чверті команди грали рівно та результативно,через що лідер змінювався декілька разів. 32:27 .

В другій десятихвилинці друга команда Дніпра навіть додала та зусиллями Кіма та Бондарчука навіть мінімально виграли період – 55:51.

У другій половині гри головний тренер Політехніка Володимир Коваль почав знімати гравців основи та, відповідно, дав час найближчому резерву команди. Проте, малюнок гри це не зіпсувало: як в третій так і в четвертій чверті саме гравці в червоній формі мали перевагу та, відповідно, без великих зусиль довели матч до другої перемоги над Дніпро-2.
Таким чином харків’яни оформили свою пергу офіційну перемогу на домашньому паркеті та вийшли до 1/4 фіналу Кубку України з баскетболу.

КУБОК УКРАЇНИ
Чоловіки. 1/8 фіналу. Матч 2

14 грудня
Харків. 19:00
БК “Політехнік” – БК “Дніпро-2” – 103:83 (32:27, 23:24, 32:11,16:21 )
Перший матч: 80:55

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро