Кубок України (жінки): перемога, яка зцілює

25 листопада у Кубку України серед жінок відбулося два матчі. Рівне-ОШВСМ оформив чвертьфінальну путівку у боротьбі з Ледіс-Легіон, Київ-Баскет спробує зробити це у понеділок, а поки що здійснив вагомий крок до цього.

Аматорський Ледіс-Легіон прогнозовано не зумів скласти гідної конкуренції бронзовому призеру попереднього чемпіонату України Рівне-ОШВСМ. У першому матчі підопічні Валерія Жартуна переграли киянок з різницею у 72 очки. То ж, матч-відповідь, який також проходив у Рівному, для них став формальністю. Але навіть за таких обставин рівненчанки не стали «валяти дурня» на паркеті і переграли «легіонерок» з перевагою у 33 пункти – 86:53. Це – професіоналізм.

Найрезультативнішою у звітному поєдинку стала рівненчанка Лариса Стадник – 19 очок, 7 підбирань, 3 результативні передачі.

Рівне-ОШВСМ склав компанію чвертьфіналістів Кубка України ІнтерХіму.

Інша справа – пара рівних за рангом. І Київ-Баскет, і Козачка представляють Суперлігу. Але і тут перевага одного з учасників матчу над іншим виявилася відчутною.

Киянки вийшли на матч з потрійною мотивацією.

По-перше, їхній головний тренер Володимир Холопов не може за станом здоров’я сьогодні безпосередньо керувати діями своїх підопічних. Палкий привіт і найкраще побажання якнайшвидшого одужання – це переконлива перемога. Вона зцілює, як ні що інше!

По-друге, на матч дівчат з Київ-Баскета вивела молодий тренер, асистент Володимира Холопова Інна Кочубей. Допомогти їй у відповідальний момент – справа честі для чемпіонок України.

По-третє, ІнтерХім, який є кривдником Київ-Баскета у фіналі попереднього розіграшу почесного трофею, вже у чвертьфіналі. Потрапити туди слідом за одеситками – справа принципу, але вихід до наступної стадії Київ-Баскет зможе оформити тільки за результатом матчу-відповіді.

На поверхні лежить і четверта причина, щоправда вона до Кубка України не має прямого відношення: Київ-Баскет вперше після поразки на виїзді у матчі регулярного чемпіонату від Франківська грав перед своїми прихильниками і банально хотів реабілітуватися.

Київ-Баскет потужно розпочав і вже у першій чверті набрав 30 очок. У другій десятихвилинці суперник засушив гру, але і тоді перевага господарок виявилася подвійною 12:6. Втім, по перерві Козачка теж нагадала, що також є представником Суперліги. Підопічні Вікторії Большакової виграли цей відрізок 25:22. У рівній боротьбі пройшла і заключна чверть, але кардинально скоротити відставання запоріжанки не змогли. Підсумкова перевага Київ-Баскета склала 23 очки. Відіграти їх у матчі-відповіді Козачці буде складно, м'яко кажучи.

Найрезультативнішою у звітному поєдинку стала Вікторія Кондусь (Київ-Баскет) – 31 очко + 7 підбирань + 4 результативні передачі. В активі її колеги по команді Вероніки Любінець – дабл-дабл (16 очок + 13 підбирань). Також дабл-дабл записала на свій рахунок гравець Козачки Яна Стрілько (15 очок + 11 підбирань). Найрезультативніша у складі гостей – Катерина Тихонова – 21 очко.

Матч-відповідь у цій парі відбудеться вже у понеділок, 25 листопада, о 15:00. Локація та сама – столичний СК Меридіан.

Кубок України (жінки)

1/8 фіналу

25 листопада

м. Київ

Матч-відповідь

Рівне-ОШВСМ – Ледіс-Легіон 86:53 (29:11, 25:12, 15:16, 17:14)

Перший матч

Київ-Баскет – Козачка-КПУ 90:67 (30:10, 12:6, 22:25, 26:26)

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро