Кубок України (жінки): Київ-Баскет пройшов до чвертьфіналу

26 листопада у Києві відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України у парі Київ-Баскет – Козачка-КПУ. І у другому матчі киянки виявилися сильнішими за своїх суперниць, цього разу 77:58. При цьому капітан Київ-Баскета Анна Ольховик зробила Тріпл-Дабл!

Козачка розпочала матч-відповідь за відставання у 23 очки. Саме стільки пунктів треба було відіграти підопічним Вікторії Большакової, аби реалізувати свій чвертьфінальний шанс. Бо у неділю Київ-Баскет обіграв Козачку 90:67. Умовні господарки розпочали поєдинок з двох влучань, але 4:0 на користь запоріжанок протрималися недовго. На екваторі чверті капітан Київ-Баскета Анна Ольховик з лінії штрафних відновила рівновагу 10:10 і дала старт очковому відриву своєї команди. Афанасьєва, Кондусь, Бойко, Гутевич доволі оперативно встановили комфортну різницю у 9 очок, а першу чверть Київ-Баскет завершив з рахунком 23:18 на свою користь.

У другій десятихвилинці підопічні Інни Кочубей (головний тренер команди Володимир Холопов продовжує відновлення після операції) продовжили гнути свою лінію. І ось вже Олена Бойко довела перевагу до +10 – 28:18. Козачка продовжувала опиратися у межах дозволеного, бо коли запоріжанки скорочували відставання, киянки включали перевірену зброю – кидки здалеку і з периметра. Ще до завершення першої половини Київ-Баскет відірвався на +20. А відпочивати команди пішли за рахунку 48:29 на користь умовних гостей. Це спрощувало завдання для Київ-Баскета на другу половину матчу – достатньо було утримати суперниць на комфортній, або ж безпечній очковій відстані. А безпечна для киянок для проходу у чвертьфінал яка? З точки зору математики не програти з відставанням, більшим за 23 очки, а з точки зору гри? Ніхто не зупинився і не припинив грати. Комбінації розігрували, завершити їх влучними кидками прагнули. Коли Афанасьєва поцілила з-за дуги в середині третьої десятихвилинки, на табло засяяли 57:35 на користь Києва. При цьому більше браку і діях господарок не стало. Звідки взятися браку, коли відсутня «гра нервів»? Гравці Козачки Тихонова, Ковалевська, Стрілько і досвічена Ель Хажмир (до одруження Басалик) раз-пораз своїми діями були подразником для жовто-чорних дівчат. І ті відповідали на них адекватно. Третя чверть закінчилася влучанням Афанасьєвої – 68:41. На початку заключної чверті Козачка здійснила очковий ривок 9:0 і трохи «підтягнулася» у рахунку, але кардинальних змін під час заключної десятихвилинки не відбулося. Київ-Баскет переміг Козачку 77:58.

Капітан Київ-Баскета Анна Ольховик стала авторкою трипл-даблу: 12 очок + 10 підбирань + 12 результативних передач. Дабл-дабл в активі її колеги Вероніки Любінець (10 очок + 10 підбирань) і гравця Рівне-ОШВСМ Яни Стрілько (15 очок + 16 підбирань). Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Кондусь (Київ-Баскет) - 23 очка.

Київ-Баскет склав компанію чверть фіналістів Кубка України ІнтерХіму-СДЮСШОР і Рівному-ОШВСМ, які вибороли путівки до наступної стадії розіграшу почесного трофея раніше.

Кубок України

1/8 фіналу

Матч-відповідь

26 листопада

м. Київ

Козачка-КПУ – Київ-Баскет 58:77 (18:23, 11:25, 12:20, 17:9)

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро