Кубок України (жінки): Франківськ, КСЛІ-Київ-Баскет і Козачка-КПУ теж у чвертьфіналі

26 листопада відбулися чотири матчі 1/8 фіналу Кубка України серед жіночих команд. У трьох парах було зіграно матчі-відповіді, а Вінницькі Блискавки і Рівне тільки розпочали боротьбу на цій стадії турніру.

Напрочуд потужно в 1/8 фіналу виступив Франківськ. Підопічні Юрія Процюка перший матч у СДЮСШОР-5-ДВУФК виграли з перевагою у 57 очок – 121:64. То було в Івано-Франківську. Не пройшло і трьох днів, як дівчата з Прикарпаття знову перетнули межу у 100 очок, тепер вже у Дніпрі – 102:57. Таким чином загальна перевага Франківська над молодими дніпрянками склала 102 пункти!

Набагато більш запеклим виявилося протистояння у Києві. Молодь з КСЛІ-Київ-Баскет після нічиєї у першому матчі з Полтавою 73:73 наступного дня знайшла у собі сили взяти гору. Досягнувши п’ятиочкової переваги на екваторі першої чверті підопічні Олени Федченко вже не віддали лідерства. На початку четвертої чверті їхня перевага сягнула 29 очок. Потім господарки дещо скинули оберти, але навіть після цього 26 очок підсумкової переваги 79:53 виглядають досить солідно.

Запорізька Козачка поступилася у Львові тамтешньому СКІФ-СПАРТАК 62:68. Але  вдома трьома днями раніше «козачки» виграли +18. То ж за сумою двох матчів вони пройшли до чвертьфіналу.

І Вінницькі Блискавки не змогли вдома впоратися з рівненським Сузір’ям. Підопічні В’ячеслава Ковалевського грамотно побудували свою гру. Свідченням цього є той красномовний факт, що «червоно-білі» жодного разу протягом матчу не дозволили господаркам вийти вперед. А перед перервою їхня перевага сягнула 25 очок. Ближче до завершення господаркам вдалося повернутися у гру і підсумковий результат 47:56 на користь Рівного залишає блискавкам шанс у матчі-відповіді. Повторна зустріч у Рівному відбудеться 6 грудня. Набагато раніше стане відоме ім’я чвертьфіналіста у парі ІнтерХім-СДЮСШОР – ХАІ. Ці команди зустрінуться в Одесі 28 листопада. Після першого матчу підопічні Ірини Щипакіної мають 17 очок переваги.

Таким чином, чвертьфіналістами Кубка України вже є шість команд – це чотири столичні колективи Динамо, Київ-Баскет, Тигриці, КСЛІ-Київ-Баскет а також запорізька Козачка-КПУ і Франківськ.

КСЛІ-Київ-Баскет
– Полтава 79:53 (19:7, 16:13, 19:9, 25:24)

м. Дніпро
СДЮСШОР-5-ДВУФК – Франківськ – 57:102

м. Львів
СКІФ-Спартак
– Козачка-КПУ 68:62 (12:14, 19:18, 20:20, 17:10)

Перший матч

м. Вінниця
Вінницькі Блискавки – Сузір’я-Рівне-ОСДЮСШОР 47:58 (3:18, 11:18, 15:10, 18:10)

Кубок України (жінки): хто ближчий до Фіналу Чотирьох? Кубок України (жінки): хто ближчий до Фіналу Чотирьох?
18 січня було зіграно три перших матчі ¼ фіналу Кубка України серед жіночих команд
Кубок України (жінки): анонс перших матчів ¼ фіналу Кубок України (жінки): анонс перших матчів ¼ фіналу
18 січня буде зіграно три перших матчі ¼ фіналу Кубка України серед жінок
В’ячеслав Петров: треба ставити переможну мету у кожному матчі В’ячеслав Петров: треба ставити переможну мету у кожному матчі
Лідер южненського Хіміка В’ячеслав Петров розповів про свій неординарний здобуток у чвертьфіналі Кубка України
Хімік – перший півфіналіст Кубку України Хімік – перший півфіналіст Кубку України
Южненський Хімік у другій грі проти свого дублюючого складу взяв впевнену перемогу та пройшов до півфіналу Кубку України.
Відео найяскравіших моментів у перших поєдинках чвертьфіналу Кубка України
Визначено дату матчу 1/4 фіналу Кубка України в Южному Визначено дату матчу 1/4 фіналу Кубка України в Южному
Дві команди Хіміка зустрічаються в чвертьфіналі Кубка України
Харків'яни зробили крок до півфіналу Кубка України Харків'яни зробили крок до півфіналу Кубка України
Політехнік переміг на виїзді Рівне в першому матчі 1/4 фіналу
Відео 27.12.2017
У Кубку України відбудуться перші матчі 1/4 фіналу
Кубок України: розклад трансляцій 1/4 фіналу Кубок України: розклад трансляцій 1/4 фіналу
Де дивитися матчі 1/4 фіналу Кубка України 27 грудня
Анонс матчів 1/4 фіналу Кубку України Анонс матчів 1/4 фіналу Кубку України
Ще три пари розпочнуть боротьбу за вихід у Фінал чотирьох
Кубок України: перша команда Хіміка впевнено перемогла другу Кубок України: перша команда Хіміка впевнено перемогла другу
Зіграно перший матч 1/4 фіналу Кубка України
Кубок України: у Южному зіграють матч 1/4 фіналу Кубок України: у Южному зіграють матч 1/4 фіналу
Дві команди Хіміка зіграють перший матч чвертьфіналу Кубка України
Кубок України: визначено час матчів 1/4 фіналу Кубок України: визначено час матчів 1/4 фіналу
Матчі чвертьфіналу Кубка відбудуться 25-27 грудня та 25 січня
Кубок України: визначилися всі чвертьфіналісти Кубок України: визначилися всі чвертьфіналісти
Матчі 1/4 фіналу Кубка України відбудуться 27 грудня та 4 січня
БІПА здобула вольову перемогу у Миколаєві і вийшла у 1/4 фіналу Кубку України БІПА здобула вольову перемогу у Миколаєві і вийшла у 1/4 фіналу Кубку України
Одесити зробили камбек у виїзному матчі проти «корабелів»
Дніпро вдруге переміг Запоріжжя-ZOG і вийшов у чвертьфінал Кубку України Дніпро вдруге переміг Запоріжжя-ZOG і вийшов у чвертьфінал Кубку України
Команда Дениса Журавльова вирішальний ривок оформила у заключній чверті
Перестрілка у Кропивницькому закінчилася перемогою Мавп Перестрілка у Кропивницькому закінчилася перемогою Мавп
Черкаські Мавпи та Золотой Век зіграли найрезультативніший матч за 7 років
Олег Юшкін: додатково налаштовувати БІПУ на матч з Миколаєвом не доведеться Олег Юшкін: додатково налаштовувати БІПУ на матч з Миколаєвом не доведеться