Кубок України: для кого листопад розпочався з перемог

1 листопада у Кубку України було зіграно шість перших матчів третього раунду кваліфікації.

Відкрили ігрову сесію у Запоріжжі Металург і Маріуполь. Попри те, що господарі представляють Першу лігу, а гості – Вищу, неможливо було вловити різницю у класі у діях команд на паркеті. Боротьба, як кажуть у таких випадках, була вкрай запеклою. У підсумку – перемога з мінімальною перевагою на користь старших за рангом гостей.

Ще один представник першої ліги чернівецький Старлайф також гідно відіграв проти команди «вишки» БК Рівне. Першу чверть господарі, рівненчани, програли 15:21. Лише у заключній чверті гостям забракло сил, її Старлайф програв 7:22, тому і результат виявився негативним для чернівчан.

У матчі Черкаські Мавпи-2 – Дніпро-2 господарі провалили другу чверть, у якій поступилися 6:20. Таким чином на перерву команди пішли за переваги дніпровців +18. Наздогнати гостей протягом наступних 20 ігрових хвилин підопічним Олександра Ворони так і не вдалося.

Київбаскет поступився другій команді Хіміка. Майже три чверті команди грали на рівних. Але молодим южненцям врешті-решт вдалося вирватися вперед. Це не дивно - основу команди становлять перспективні хлопці, які грають разом не перший рік, багато хто у юнацькій збірній, в той час як новостворений Київбаскет перебуває лише на шляху до оптимальної зіграності.  Олександр Лохманчук  намагався скорегувати дії Давидного, Луговцова, Нещерета і компанії, але Рахімшаікову, Клевзунику, Козаку і Шорсткому вдавалося комбінувати і закидати краще. 84:77 - перемога гостей.

Напрочуд переконливу перемогу, і це є певною несподіванкою, здобула Говерла над Львівською Політехнікою. Господарі потужно розпочали поєдинок, вигравши першу чверть 30:12. Не менш переконливо виглядала Говерла і у другій десятихвилинці 26:9. +35 після першої половини – це вирок для того, хто стільки пропустив.

І, нарешті, в Одесі тамтешні динамівці схилили на свій бік шальки терезів у протистоянні з географічними сусідами - Ніко-Баскетом з Миколаєва.

Кубок України
Кваліфікація. 3 раунд

Перші матчі

1 листопада

м. Запоріжжя
Металург – Маріуполь 82:83 (21:15, 20:23, 14:23, 27:22)
Металург: Віталій Биков 25+7пд, Вадим Биков 17+9пд, Сорочан 15+9пд.
Маріуполь: Зуєв 21+8пд, Берьозкін 20+14пд, Рижов 14+9рп

м. Черкаси
Черкаські Мавпи-2 – Дніпро-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5 59:78 (15:19, 6:20, 18:19, 20:20)
Черкаські Мавпи-2: Руслов 23+11пд, Гнойовий 10+6пд,
Дніпро-2: Бондаренко 20+7пд, Ковальський 18+6пд, Ткачук 13+4пд+3рп

м. Київ
Київ-Баскет – Хімік-2 77:84(21:23, 17:15, 17:21, 22:25)
Київ-Баскет: Довідний 17+4пд+9рп, Луговцов 17, Лисяк 10
Хімік-2: Рахімшаіков 29+5пх, Козак 16, Головчик 12, Клевзуник 8+9пд

м. Івано-Франківськ
Говерла – Львівська Політехніка 79:45 (30:12, 26:9, 13:13, 10:11)
Говерла: Серпілін 19, Орленко 12+5пд, Кошовець 11+6пд, Калашніков 8рп
Львівська Політехніка: Кич 9+7пд, Кузьменко 8, Следюк 7.

м. Рівне
Рівне – Старлайф (Чернівці) 74:65 (15:21, 19:17, 18:20, 22:7)
Рівне: Кісільчук 26, Дубнюк 23+8пд,
Старлайф: Тодосієнко 16+5пд, Полєжаєв 15+8пд, Федоряк 13+6пд

м. Одеса
Динамо-Одеса – Ніко-Баскет (Миколаїв) 83:74
Динамо: Прокопенко 16+6пд+5рп, Кривич 13+4пд+4рп, Кобець 11, Шашков 10, Скрипець 10
Ніко-Баскет: Горобченко 19, Гуменюк 12+11пд.

Ще в одній парі, Кремінь-ДЮСШ (Кременчук) – Золотий Вєк (Кропивницький), боротьба розпочнеться 4 листопада.

Першим сито 3-го раунду кваліфікації Кубка України подолав СумДУ, який двічі обіграв дніпровський Інваспорт.

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро