Дніпро в запеклій боротьбі вийшов у фінал Кубка України

0

Дніпро в запеклій боротьбі на останніх секундах вирвав перемогу в півфіналі Кубка України.

КУБОК УКРАЇНИ
Чоловіки. 1/2 фіналу

9 березня
Харків. 17:00
Дніпро – Авантаж-Політехнік – 80:75 (26:25, 24:17, 18:17, 12:16)
Дніпро: Шундель 12+3пд, Ревзін 12+2пд,2пр, Тимофеєнко 17+10пд,2пр, Глєбов 6+7пд,2пр, Мішула 16+2пд,8пр; Закурдаєв 8+1пд,1пр, Шевченко 9+5пд,1пр, Сизов 5пд,1пр.
Авантаж-Політехнік: Рочняк 18+9пд, Козлов 8+4пд,5пр, Барнс 22+5пд,1пр, Вуйович 6+5пд,6пр, Йованович 19+4пд,3пр; Рудаков 2+3пд, Кузнецов 3пд,3пр, Колотілов 1пд.

Хід матчу
Номінальні господарі впевнено почали поєдинок проти беззаперечного лідера Суперліги Парі-Матч та чинного володаря трофею. Два поспіль точних триочкових Козлова не лише вивели харків’ян вперед, а й додали психологічної стійкості на старті. У відповідь на результативну атаку Ревзіна в харків’ян знову з-за дуги забив Барнс. Попри впевнений початок з боку «політехніків», дніпряни не поспішали форсувати події. Натомість спокійно та впевнено дніпряни не давали харків’янам можливості піймати кураж та втекти в значно солідніший відрив. А до середини стартової чверті рахунок вирівнявся. Так у рівній боротьбі вона й завершилася.

Уже в другій 10-хвилинці Дніпро спокійно, але невпинно пішов вперед. Найбільша перевага на його користь сягала упродовж цієї частини гри 12-ти очок. Харків’яни скорочували по ходу різницю до чотирьох, та на перерву вона зупинилася на позначці в 8 балів.

Дніпро за всіма ігровими показниками перевершив харків’ян. Останнім залишатися в боротьбі суттєво допомогли 9 реалізованих триочкових.

По перерві господарі Фіналу чотирьох спробували вирівняти становище. Та після атак Рочняка, Козлова й триочкового Барнса різниця скоротилася лише до п’яти очок. А заведений на серйозну боротьбу Тимофеєнко одразу дальнім пострілом знову звів на нівець зусилля харків’ян. Без надзусиль Дніпро до заключної чверті забезпечив собі 9 очок запасу.

Як показав початок четвертої 10-хвилинки, харків’яни все ще мали сили, аби бодай спробувати поборотися за фінал. Попри щільний захист суперника, «політехніки» змогли провести три атаки, які дозволили скоротити різницю лише до двох очок. У цю надзвичайно важливу мить за половину ігрового часу до фінальної сирени першою результативною атакою Дніпра став дальній постріл Шунделя. Різниця повернулася до п’яти очок, а харків’яни одразу взяли тайм-аут. Після паузи господарі продовжували максимально зосереджено захищатися. У підсумку за 3 хвилини до кінця основного ігрового часу харків’яни скоротили різницю до одного очка, а за дві хвилини рахунок зрівнявся – 73:73. Мішула двома влучними штрафними повернув мінімальну перевагу Дніпро. На це господарі відповіли тайм-аутом. І після поновлення боротьби Барнс у атаці другим темпом знову зрівняв рахунок. Чинний володар трофею одразу відповів результативною атакою. У свою чергу Барнс схибив з середньої дистанції, а Мішула в відповідь закинув з-за дуги.

Попри відчайдушні завершальні атаки «політехніків», Дніпро на досвіді довів поєдинок до перемоги.

Герої матчу
У переможців вирішальний внесок в успіх зробили Тимофеєнко й Мішула. У харків'ян зусилля Рочняка, Барнса та Йовановича дозволяли до останнього зберігати реальні шанси на вихід у фінал.

Наступний матч
У фіналі 10 березня о 14:00 Дніпро зіграє проти южненського Хіміка, який у півфіналі здолав БІПУ-Одесу. Квитки на фінал можна купити за цим посиланням.

Кубок України: стартував другий етап
У Кубку України з баскетболу серед чоловіків зіграно стартові поєдинки другого етапу
Кубок України (чоловіки): 1/8 фіналу – жереб кинуто
Відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубка України
Жеребкування 1/8 Фіналу Кубку України відбудеться 2 листопада
Побачити жеребкування 1/8 Кубку України серед чоловічих команд можна буде у прямому ефірі на сайті ФБУ о 16:00
Результати жеребкування Кубку України серед чоловічих команд
Відбулося жеребкування двох стартових стадій Кубку України серед чоловічих команд сезону 2018/19