Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Дніпро переміг Будівельник у неймовірному фіналі і завоював FreezeOil Кубок України!

Дніпро переміг Будівельник у неймовірному фіналі і завоював FreezeOil Кубок України!

FreezeOil Кубок України. Фінал

Анкета матчу

Київ, Палац спорту

Дніпро – Будівельник 86:82 (19:18, 19:27, 16:19, 32^18)

Дніпро: Мішула 25 + 6 передач, Загреба 21 + 10 підбирань, Тимофеєнко 19 + 12 підбирань

Будівельник: Анісімов 15, Філдс 13 + 10 передач, Дугат 12, Стефенс 10 + 7 підбирань, Крутоус 10

Статистика матчу

Хід гри

Дніпро впевнено почав матч, розриваючи оборону киян в "фарбі", де результативно діяли Тимофеєнко та Загреба. При цьому команда Журавльова класно рухала м'яч в атаці і щільно захищалася, створивши серйозні проблеми Будівельнику, який набирав очки виключно за рахунок індивідуальних дій.

У другій десятихвилинці кияни, які в цьому матчі були номінальними гостями, зуміли змінити хід гри. Будівельник став агресивніше працювати на своїй половині і додав в атаці - включилися американські легіонери киян, а також додав під чужим щитом габаритний Анісімов. Набравши 27 очок за другу чверть, Будівельник оформив перемогу в першій половині матчу, отримавши 7 очок переваги перед великою перервою.

Початок другої половини матчу для Дніпра вийшов ідеальним - команда Дениса Журавльова оформила ривок 10:0, зумівши не тільки повернутися в гру а й вийти вперед. Однак у другій частині чверті все перевернулося з ніг на голову. Господарі Фіналу чотирьох скористалися швидким перебором фолів у суперника, а серія точних дальніх у виконанні снайперів киян і результативна гра Анісімова у "фарбі" дозволили команді Володимира Коваля повернути перевагу в рахунку.

Ключовим моментом заключної десятихвилинки став п'ятий фол Михайла Анісімова. Після виходу з гри центрового Дніпро тут же завантажив "фарбу" і швидко зрівняв рахунок - Тимофеєнко і Загреба без особливого опору набирали очки з-під щита. В результаті уболівальники отримали валідольну кінцівку: спочатку все той же Загреба вивів вперед Дніпро, після чого Дугат і Мішула обмінялися триочковими. Головним антигероєм кінцівки став все той же американський розігруючий Будівельника, який після нереалізованого проходу вступив у перепалку з арбітром, за що отримав дискваліфікуючий фол. Мішула додаткові штрафні реалізував, зробивши перевагу своєї команди 5-очковою, а лей-ап Шунделя віддалив Будівельник від трофея на 7 очок. Кияни зуміли скоротити відставання, проте наздогнати сопреніка не встигли! Дніпро зробив неймовірний камбек і завоював FreezeOil Кубок України!

Герої матчу

Головними героями матчу стали бігмени Дніпра Сергій Загреба і Станіслав Тимофеєнко, які по ходу всієї гри давили Будівельник у фарбі, а також розігруючий Олександр Мішула, який з 25 очками став найрезультативнішим гравцем матчу і став автором надважливих влучань у вирішальні моменти гри.