Чемпіони вийшли в чвертьфінал Кубка України

Черкаські Мавпи впевнено перемогли київських Шаманів у другому матчі 1/8 фіналу Кубка України – 107:56.

Більшість питань у цій парі було знято ще після першого поєдинку, в якому чинні чемпіони України здобули 34 очки переваги.
Попри солідний запас господарі, у яких все ще залишаються суттєві проблеми зі складом, з перших секунд повторного поєдинку наполегливо пішли вперед.

Перевага в майстерності гравців Мавп швидко позначилася на перебігу подій. Господарі діяли значно швидше та ефективніше. За першу половину вони майже втричі перевершили столичних гостей за результативністю. Ті з усіх сил намагалися захищатися. Навіть на два підбирання випередили професіоналів. Хоча на загальному результаті це не позначилося. Вже до великої перерви Мавпи додали ще 29 очок переваги.

Лише в заключній чверті господарі трохи пригальмували, вигравши її всього в два очка. Втім загальна різниця в матчі сягнула 51 очка та неймовірних 85-ти за сумою двох матчів.

У переможців одразу сім гравців набрали від 10-ти очок: Арнет, Сергеєв, Коуклі, Ткаченко, Отверченко, Руслов, Чумаков. При цьому наймолодший Сергеєв зробив вражаючий дабл-дабл – 15 очок, 14 підбирань.

Столичні аматори на попередніх етапах здолали двох представників Вищої ліги, та сил на навіть знекровлених чемпіонів України в Суперлізі Парі-Матч забракло.

У чвертьфіналі Черкаські Мавпи зіграють проти ще одного представника столиці – Київ-Баскета з елітного дивізіону.

КУБОК УКРАЇНИ
Чоловіки. 1/8 фіналу. Матч 2

13 грудня
Черкаси. 19:00
Черкаські Мавпи – Шамани (Київ) – 107:56 (26:17, 33:13, 31:11, 17:15)
Перший матч – 93:59

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро