Збірна України на ЄвроБаскеті-2017: статистичні підсумки

Збірна України з баскетболу завершила виступ на чемпіонаті Європи, діставшись, вдруге в історії нашої національної команди, до плей-оф континентальної першості. Підопічні Євгена Мурзіна поступилися в 1/8 фіналу Словенії і не зуміли пробитися до чвертьфіналу континентальної першості. Вашій увазі короткі статистичні підсумки виступу української збірної після 6 матчів проведених на турнірі.

Найрезультативнішим гравцем збірної України став Артем Пустовий, який набирав в середньому за 6 матчів континентальної першості 15,3 очка. Індивідуальний командний рекорд також у Пустового, який у грі проти Литви набрав 29 очок – це наразі 6-й кращий показник турніру.

Кращим асистентом національної команди став розігруючий Денис Лукашов, який взяв участь в усіх 6 матчах, віддаючи в середньому за гру 5,5 передачі. 12 асистів захисника у матчі проти Грузії стали індивідуальним рекордом для національної команди на турнірі.

Кращим на підбираннях у складі збірної України на чемпіонаті Європи став Артем Пустовий, який в середньому збирав по 6,5 відскоки (2,2 – на чужому щиті). Також Пустовий став найефективнішим гравцем національної збірної, адже середній рейтинг ефективності бігмена склав 19,3 бали.

Цікаво, що за блок-шотами наша команда після групового етапу та 1/8 фіналу є кращою на турнірі. Також збірна України у топ-10 за асистами та 11 за підбираннями.

Відсоток влучань з гри – 42,5% (18 місце)

- З середньої дистанції – 48,1% (16 місце)

- З дальньої дистанції – 29,3% (20 місце)

В середньому підбирань за гру – 35,8 (11 місце)

- На своєму щиті – 25,0

- На чужому щиті – 10,8
В середньому передач за гру – 19,3 (7 місце)

В середньому втрат за гру – 13,2 (13 гірша)

В середньому блок-шотів за гру – 4,7 (1 місце)

В середньому перехоплень за гру – 6,3 (15 місце)

Краща п’ятірка збірної України за статистичними підсумками ЄвроБаскета:

Денис Лукашов (Розігруючий. 6 ігор, 23,7 хвилини) – 7,2 очка + 5,5 передачі + 3,8 підбирання + 2,0 перехоплення (РЕ – 13,3)

Олександр Липовий (Атакуючий захисник. 6 матчів, 22,2 хвилини) – 7,2 очка + 4,2 передачі + 3,0 підбирання (РЕ – 8,8)

Максим Пустозвонов (Легкий форвард. 6 матчів, 24,0 хвилини) – 5,7 очка + 3,7 підбирання (РЕ – 7,7)

В’ячеслав Бобров (Потужний форвард. 6 матчів, 20,0 хвилини) – 7,3 очка + 3,7 підбирання + 2,5 передачі (РЕ – 10,2)

Артем Пустовий (Центровий. 6 матчів, 22,5 хвилини) – 15,3 очка + 6,5 підбиринная + 1,7 блок-шота (РЕ – 19,3)

ЄвроБаскет-2017. Груповий раунд

Німеччина – Україна 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16)

Україна – Італія 66:78 (19:16, 14:27, 15:16, 18:19)

Грузія – Україна 81:88 (20:21, 18:30, 25:16, 18:21)

Україна – Литва 62:94 (10:20, 20:17, 17:28, 15:22)

Ізраїль – Україна 64:88 (16:19, 12:27, 11:25, 25:17)

Плей-оф. 1/8 фіналу

Словенія – Україна 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12)

Нагадуємо, що телеканал XSPORT продовжує транслювати матчі  ЄвроБаскета-2017. У середу, 13 вересня о 21:30, дивіться матч чвертьфіналу, в якому зіграють Італія та Сербія.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025