Україна поступилась Італії на ЄвроБаскеті-2017

ЄвроБаскет-2017. Група В. Другий тур

Україна – Італія 66:78 (19:16, 14:27, 15:16, 18:19)

Україна: Кравцов 11, Кольченко 8, Зайцев 6 + 8 підбирань,  Пустозвонов 2, Мішула 3 – старт, Пустовий 21, Лукашов 9 + 6 передач, Бобров 4, Отверченко 2, Конєв 0, Липовий 0

Хід гри

Вже в дебюті матчу команди дали зрозуміти, на чому будуть робити акцент в атаці. Збірна України, користуючись перевагою в габаритах, давила через фарбу, де результативно діяв Кравцов. Італійці, в свою чергу, грали від кидка, проте відсоток влучань підопічних Мессіни в першій чверті дозволяв українській збірній лідирувати. Триочковий Лукашова за дві хвилини до кінця стартової чверті відправив італійців на тайм-аут, проте навіть "хвилина" не дозволила команді Мессіни виграти стартову чверть.

Свою перевагу українська збірна втратила досить швидко. У другій десятихвилинці активізувався лідер італійців Марко Белінеллі, який власноруч оформив потужний ривок для своєї команди. Зірковий снайпер за чверть реалізував 4 з 5 триочкових (5 з 7 - за половину), завдяки чому італійці оформили ривок 12:0. Як підсумок, за 10 хвилин підопічні Мурзіна пропустили 27 очок і отримали 10 балів дефіциту перед великою перервою.

У третій чверті нашій команді вдалося вирівняти гру. У складі збірної України відмінну десятихвилинку проводив Артем Пустовий, який за 11 хвилин на паркеті набрав 19 очок, не схибивши при цьому жодного кидка - ні з гри, ні з лінії штрафних. Проте, результативна гра в фарбі була бита фірмовою італійською зброєю – дальньою артилерією. Варто було нашим хлопцям зробити натяк на камбек, суперник тут же відповідав влучним дальнім, зберігаючи комфортну двозначну перевагу.

Початок заключної чверті був багатообіцяючим: Кольченко і Пустовий скоротили відставання нашої команди до 4 очок, однак на більше нас, на жаль, не вистачило. Італійці продовжували атакувати з-за дуги з космічним відсотком, реалізовуючи дальні спроби з відсотком 50+, що дозволило їм повернути лідерство з комфортним відривом і довести матч до перемоги. Аргументів у збірної України, в цьому матчі, на жаль, більше не знайшлося.

Таким чином, команда Євгена Мурзіна програла другий матч на турнірі, а збірна Італії здобула другу перемогу. Завтра, 3 вересня, збірна України зіграє проти команди Грузії в рамках 3-го туру групового раунду. Початок матчу - 15:45, трансляція, як завжди, на телеканалі XSPORT.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025