Україна поступилась Італії на ЄвроБаскеті-2017

ЄвроБаскет-2017. Група В. Другий тур

Україна – Італія 66:78 (19:16, 14:27, 15:16, 18:19)

Україна: Кравцов 11, Кольченко 8, Зайцев 6 + 8 підбирань,  Пустозвонов 2, Мішула 3 – старт, Пустовий 21, Лукашов 9 + 6 передач, Бобров 4, Отверченко 2, Конєв 0, Липовий 0

Хід гри

Вже в дебюті матчу команди дали зрозуміти, на чому будуть робити акцент в атаці. Збірна України, користуючись перевагою в габаритах, давила через фарбу, де результативно діяв Кравцов. Італійці, в свою чергу, грали від кидка, проте відсоток влучань підопічних Мессіни в першій чверті дозволяв українській збірній лідирувати. Триочковий Лукашова за дві хвилини до кінця стартової чверті відправив італійців на тайм-аут, проте навіть "хвилина" не дозволила команді Мессіни виграти стартову чверть.

Свою перевагу українська збірна втратила досить швидко. У другій десятихвилинці активізувався лідер італійців Марко Белінеллі, який власноруч оформив потужний ривок для своєї команди. Зірковий снайпер за чверть реалізував 4 з 5 триочкових (5 з 7 - за половину), завдяки чому італійці оформили ривок 12:0. Як підсумок, за 10 хвилин підопічні Мурзіна пропустили 27 очок і отримали 10 балів дефіциту перед великою перервою.

У третій чверті нашій команді вдалося вирівняти гру. У складі збірної України відмінну десятихвилинку проводив Артем Пустовий, який за 11 хвилин на паркеті набрав 19 очок, не схибивши при цьому жодного кидка - ні з гри, ні з лінії штрафних. Проте, результативна гра в фарбі була бита фірмовою італійською зброєю – дальньою артилерією. Варто було нашим хлопцям зробити натяк на камбек, суперник тут же відповідав влучним дальнім, зберігаючи комфортну двозначну перевагу.

Початок заключної чверті був багатообіцяючим: Кольченко і Пустовий скоротили відставання нашої команди до 4 очок, однак на більше нас, на жаль, не вистачило. Італійці продовжували атакувати з-за дуги з космічним відсотком, реалізовуючи дальні спроби з відсотком 50+, що дозволило їм повернути лідерство з комфортним відривом і довести матч до перемоги. Аргументів у збірної України, в цьому матчі, на жаль, більше не знайшлося.

Таким чином, команда Євгена Мурзіна програла другий матч на турнірі, а збірна Італії здобула другу перемогу. Завтра, 3 вересня, збірна України зіграє проти команди Грузії в рамках 3-го туру групового раунду. Початок матчу - 15:45, трансляція, як завжди, на телеканалі XSPORT.

Гравець збірної України став найкращим у матчі чемпіонату Іспанії Гравець збірної України став найкращим у матчі чемпіонату Іспанії
Наш центровий Артем Пустовий допоміг своїй команді перемогти на виїзді
Українці за кордоном: Гладирь продовжує переможну серію у Лізі чемпіонів Українці за кордоном: Гладирь продовжує переможну серію у Лізі чемпіонів
14 очок Яковлєва не врятували Орландіну, Ювентус Корнієнка оформив третю перемогу
Квитки на матч Україна – Швеція уже у продажу Квитки на матч Україна – Швеція уже у продажу
Поспішай придбати квиток на матч збірної. Кращі місця розкуповують відразу
Українець Гладир відзначив народження сина перемогою в Лізі чемпіонів Українець Гладир відзначив народження сина перемогою в Лізі чемпіонів
Монако Сергія Гладира продовжило переможну серію в Лізі чемпіонів
Пустовий та інші цікаві для НБА гравці з Європи Пустовий та інші цікаві для НБА гравці з Європи
Оглядач ESPN назвав українського центрового серед цікавих для НБА баскетболістів
Українці за кордоном: важка перемога Липового, дабл-дабл Пустового Українці за кордоном: важка перемога Липового, дабл-дабл Пустового
Кравцов, Зайцев та Лукашов свої матчі у національних першостях програли, Пустозвонов знову грає мало
Гравці збірної України зустрілись у США Гравці збірної України зустрілись у США
Пустозвонов та Боломбой зробили спільне фото напередодні матчу
Гравці збірної України провели майстер-клас у Черкасах Гравці збірної України провели майстер-клас у Черкасах
Збірники Черкаських Мавп провели навчальне тренування для місцевих школярів
Найкращі моменти збірної України року: відео
Відео 03.01.2018
Відео найяскравіших моментів з матчів збірної України 2017 року
Українці за кордоном: Яковлєв та Лукашов розпочали рік з поразок Українці за кордоном: Яковлєв та Лукашов розпочали рік з поразок
Обидва українці програли свої матчі у національних першостях
Фесенко допоміг своїй команді вирвати перемогу в овертаймі Фесенко допоміг своїй команді вирвати перемогу в овертаймі
Український центровий результативно зіграв у матчі чемпіонату Італії
Форвард збірної України ефектно зіграв у чемпіонаті Литви: відео
В’ячеслав Бобров набрав 15 очок у матчі проти Літкабеліса
Новорічні вітання від екс-форварда збірної України: відео
Відео 02.01.2018
Уславлений Сергій Ліщук привітав українців з новорічно-різдв’яними святами
Гравець збірної України ввійшов до символічної збірної року чемпіонату Іспанії Гравець збірної України ввійшов до символічної збірної року чемпіонату Іспанії