ЄвроБаскет-2017: збірна України програла на старті

Німеччина – Україна – 75:63 (9:16, 30:17, 19:14, 17:16)

Німеччина
: Шредер – 32 очка, 5 підбирань; Бензінг – 17 очок, 2 підбирання.
Україна: Мішула – 12 очок, 2 підбирання; Пустовий – 11 очок, 5 підбирань.

Хід гри
Українці досить впевнено почали поєдинок. Влучні стартові атаки Мішули, Кравцова та Пустового дозволили захопити лідерство на старті. Але й причини для хвилювань теж швидко проявилися. Уже за кілька хвилин наш капітан Кравцов залишив майданчик через пошкодження. Втім нічого серйозного не сталося, згодом він повернувся.

Моментами суперники надто вільно розігрували м’яч по нашому периметру. Та ефектний триочковий з кута Мішули повернув українцям агресивність. У підсумку німці першими змушені були брати тайм-аут. Суперники додали в жорсткості та трохи скоротили відставання. Та фінальним у чверті став триочковий Зайцева, який дав нам 7 очків переваги після стартової 10-хвилинки.

Суперники поступалися українцям за реалізацією, лише Шредер вирізнявся більш вдалими діями. Саме його триочковий у другій чверті до 3 очок скоротив різницю в рахунку. На це вкрай своєчасно одразу відповів дальнім влучанням Кольченко. Та все ж німці поступово вперто скорочували відставання. Після половини другої чверті німці вперше вийшли вперед. Одразу Мішула повернув лідерство українцям. Майстерність Шредера дозволила супернику остаточно вийти вперед наприкінці другої чверті. У підсумку на велику перерву німці мали 6 очок переваги. Після невдалої стартової чверті суперники в другій перевершили нас за двоочковими – 53% проти 45%. За триочковими в українців ще залишалася перевага – 36% проти 29%. Також ми мали мінімальну перевагу за підбираннями – 20 проти 18. Але українці вдвічі більше втрачали – 8 проти 4.

Поєдинок поновився перестрілкою з-за дуги. Але Пустозвонов заступив і ми отримали 2 бали, а Бензінг свою спробу реалізував чітко. То ж німці продовжили впевнено набирати очки. Після відставання 4:9 на старті третьої чверті Євген Мурзін взяв тайм-аут. Однак кардинально переломити хід гри не вдалося. Лише трохи сповільнити відрив суперника. То ж перед заключною 10-хвилинкою українці мали -11.

Німці почали останню чверть влучним триочковим Шредера. За половину ігрового часу чверті до фінальної сирени українці відставали на 10 очок – 56:66. Та нам бракувало агресії, аби спробувати цю різницю відіграти. Натомість німці методично збивали темп, утримуючи переможний рахунок. За дві хвилини до кінця Бобров з гри та штрафним скоротив різницю до обнадійливих 7 очок. Однак німці одразу стрімко кинулися в атаку, в результаті якої Шредер двічі чітко реалізував штрафні. Його ж влучання з сиреною стало останнім у матчі, зафіксувавши перемогу Німеччини – 75:63.

Герой матчу
Найкращим на майданчику став атакуючий захисник німців Денніс Шредер. У скрутний для команди момент він взяв гру на себе, а надалі українці вже не могли його зупинити.

ЄвроБаскет-2017: відео прес-конференції після матчу Німеччина – Україна

Наступний матч
У наступному поєдинку збірна України грає 2 вересня проти Італії. Початок о 18:30.

Гравець збірної України став найкращим у матчі чемпіонату Іспанії Гравець збірної України став найкращим у матчі чемпіонату Іспанії
Наш центровий Артем Пустовий допоміг своїй команді перемогти на виїзді
Українці за кордоном: Гладирь продовжує переможну серію у Лізі чемпіонів Українці за кордоном: Гладирь продовжує переможну серію у Лізі чемпіонів
14 очок Яковлєва не врятували Орландіну, Ювентус Корнієнка оформив третю перемогу
Квитки на матч Україна – Швеція уже у продажу Квитки на матч Україна – Швеція уже у продажу
Поспішай придбати квиток на матч збірної. Кращі місця розкуповують відразу
Українець Гладир відзначив народження сина перемогою в Лізі чемпіонів Українець Гладир відзначив народження сина перемогою в Лізі чемпіонів
Монако Сергія Гладира продовжило переможну серію в Лізі чемпіонів
Пустовий та інші цікаві для НБА гравці з Європи Пустовий та інші цікаві для НБА гравці з Європи
Оглядач ESPN назвав українського центрового серед цікавих для НБА баскетболістів
Українці за кордоном: важка перемога Липового, дабл-дабл Пустового Українці за кордоном: важка перемога Липового, дабл-дабл Пустового
Кравцов, Зайцев та Лукашов свої матчі у національних першостях програли, Пустозвонов знову грає мало
Гравці збірної України зустрілись у США Гравці збірної України зустрілись у США
Пустозвонов та Боломбой зробили спільне фото напередодні матчу
Гравці збірної України провели майстер-клас у Черкасах Гравці збірної України провели майстер-клас у Черкасах
Збірники Черкаських Мавп провели навчальне тренування для місцевих школярів
Найкращі моменти збірної України року: відео
Відео 03.01.2018
Відео найяскравіших моментів з матчів збірної України 2017 року
Українці за кордоном: Яковлєв та Лукашов розпочали рік з поразок Українці за кордоном: Яковлєв та Лукашов розпочали рік з поразок
Обидва українці програли свої матчі у національних першостях
Фесенко допоміг своїй команді вирвати перемогу в овертаймі Фесенко допоміг своїй команді вирвати перемогу в овертаймі
Український центровий результативно зіграв у матчі чемпіонату Італії
Форвард збірної України ефектно зіграв у чемпіонаті Литви: відео
В’ячеслав Бобров набрав 15 очок у матчі проти Літкабеліса
Новорічні вітання від екс-форварда збірної України: відео
Відео 02.01.2018
Уславлений Сергій Ліщук привітав українців з новорічно-різдв’яними святами
Гравець збірної України ввійшов до символічної збірної року чемпіонату Іспанії Гравець збірної України ввійшов до символічної збірної року чемпіонату Іспанії