Збірна України поступилася в 1/8 фіналу чемпіонату Європи

Словенія – Україна – 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12)

Найрезультативніші
Словенія: Рендольф – 21, Дончич – 14, 10 підбирань; Препелич – 14.
Україна: Пустозвонов – 11.

Цього разу збірна України починала в складі з Лукашовим, Липовим, Корнієнком, Кравцовим та Конєвим. Ми виграли володіння, та завершення стартової атаки виявилося хибним. Суперники відкрили рахунок триочковим. На це у нас аналогічно відповів Лукашов. Згодом словенцям вдалося кілька разів відшукати вільний простір у нашому захисті. Українці ж знову хибили під кільцем. То ж суперники  вийшли вперед. Свою перевагу суперник не випускав до кінця чверті, яку виграв в 9 очок. При цьому вперше сфолили балканці лише на останній хвилині.

ЄвроБаскет-2017: фотогалерея матчу Словенія – Україна

На початку другої чверті перебіг боротьби не зазнав суттєвих змін. У нас все ще чимало браку вистачало в завершені атак, а суперник не марнував нагод, використовуючи наші помилки. Особливо не форсуючи темп, балканці все ж збільшили на 6 очок перевагу, яка загалом на перерву сягнула 15-ти очок. За першу половину ми поступилися в реалізації з гри. Також суперник був кращим під щитами – 23:17. Ми вдвічі більше втрачали, а словенці вдвічі більше перехоплювали.

На початку третьої чверті Пустозвонов відповів триочковим на результативну атаку Видмара. Однак локальний успіх не став поворотною точкою в матчі. Суперник продовжував наполегливо диктувати свої умови. У лідери результативності на майданчику вийшов Рендольф, проти якого у нас не виявилося вагомих аргументів. До кінця третьої 10-хвилинки в нього вже було 21 очко. Загальна різниця сягнула переконливих 25-ти балів.

На початку заключної чверті словенці вже відверто не поспішали. Наші спробували дальніми кидками скоротити відставання, та на заваді цьому стала хибність в реалізації. За лічені хвилини до кінця піймали ритм Пустовий з Бобровим, ефектно завершуючи під щитом суперника наші атаки. Та це було запізно для кардинального перелому ситуації. Хоча дещо скоротило відставання.

ЄвроБаскет-2017: відео прес-конференції після матчу Словенія – України

То ж у останньому для нас матчі на чемпіонаті Європи 2017 року збірна України поступилася – 55:79.

Чоловіча збірна України прибула до Ізраїлю
Команда Євгена Мурзіна зіграє два контрольних поєдинки
Володимир Конєв: день народження у збірній запам’ятаю
Гравець збірної України пригостив товаришів по команді коктейлем
Євген Мурзін: Джетер приєднається до збірної в Ізраїлі
Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін зміщує акценти підготовки
ФІБА запрошує на матчі кваліфікації чемпіонату світу: відео
Відео19.06.2018
Єврпейські збірні зіграють заключні матчі першого етапу кваліфікації чемпіонату світу
До уваги представників ЗМІ. Проходить акредитація на матч Україна – Латвія
FIBA i ФБУ проводять акредитацію на матч відбору до Чемпіонату Світу – 2019 року
 Промо головного матчу літа. Україна – Латвія
1-го липня у столичному Палаці спорту відбудеться грандіозний матч
Придбай квиток на головний матч літа - отримай подарунки
Чоловіча національна збірна повертається до України
Протягом наступних чотирьох днів команда Мурзіна тренуватиметься вдома
Євген Мурзін: у грі з чехами отримав багато інформації - нам є над чим працювати
Головний тренер чоловічої збірної - про перший контрольний матч та подальшу підготовку
Мурзін: у суперників будуть колосальні зміни у складах
Керманич національної збірної – про тренувальний збір напередодні матчів кваліфікації
Пустозвонов: працювали над фізичними кондиціями, а тепер переходимо до тактики
Форвард національної команди – про початок підготовки до матчів відбору на ЧС-2019