Українки за кордоном: Юркевічус виграла матч в Італії, Ковтун допомогла Хомутову вийти в плейоф в Чехії

В чемпіонаті Італії Баттіпалья здобула свою другу перемогу в сезоні, обігравши вдома команду з зони плей-оф Сан-Мартіно 71:76. Тетяна Юркевічус провела на майданчику 12 хвилин, за цей час набравши 7 очок (3/5 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафні), зібрала 7 підбирань, зробила 1 перехоплення при 6 втратах.

Українці за кордоном: рекордний матч Михайлюка в НБА, завершення сезону для Шульги в NCAA

В Чехії Хомутов здобув перемогу над Остравою 89:58. Анастасія Ковтун провела на майданчику 12 хвилин, набравши 5 очок (2/4 двоочкові, 1/2 штрафні) і зібравши 5 підбирань.

Завдяки перемозі Хомутов вийшов у плейоф чемпіонату Чехії, де у чвертьфінальній серії до трьох перемог зіграж проти КП Брно. Славія Прага Дарї Дубнюк на цій стадії зіграє проти Градец-Кралове Тетяни Гаврильчик. Перші матчі будуть зіграні 21 березня.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії