Українці за кордоном: Лень завершив сезон в НБА, у Бринюка 14 очок в Болгарії

Сакраменто Олексія Леня не зміг пробитись в плей-оф НБА, програвши в другому матчі плей-ін Новому Орлеану 98:105. Олексій Лень зіграв в цьому матчі 4:20 хвилини, не виконав жодного кидка, зробив 1 перехоплення.

У регулярному чемпіонаті Лень зіграв у 48 матчах сезону 2023/24. У середньому центровий проводив на майданчику 9.3 хвилини, приносив Сакраменто 2.5 очка та робив 2.7 підбирання.

Наразі у Леня завершується контракт з Сакраменто. Якщо його не буде продовжено, українець отримає в НБА статус необмежено вільного агента.

Українці за кордоном: Герун набрав 9 очок в Японії, Бєліков зіграв 22 у Словаччині

В чемпіонаті Болгарії Міньор програв Академіку Пловдів 78:81. Богдан Бринюк зіграв 21 хвилину, набрав 14 очок (5/11 двоочкові, 4/6 триочкові), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 1 блок при 2 фолах та 1 втраті. Програвши, Міньор за тур до кінця регулярного чемпіонату втратив шанси на вихід до плейоф.

В чвертьфіналі чемпіонату Латвії Огре програв Бетсейфу/Лієпаї 73:99, дозволивши супернику зрівняти рахунок в серії 2:2. Володимир Полуяхтов зіграв 5 хвилин, очок не набрав (0/1 двоочкові, 0/1 триочкові), зробив 1 підбирання, 1 перехоплення при 1 фолі.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії