Українки за кордоном: Любінець оформила потужний дабл-дабл в Румунії, у Балабан 12 очок в Литві

Клуж-Напока став п’ятим в чемпіонаті Румунії, вигравши серію у Рапіда Бухарест 2:0 після виїзної перемоги 71:56. Вероніка Любінець оформила в цьому матчі потужний дабл-дабл – набрала 26 очок (12/19 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/2 штрафні), зібрала 19 підбирань, зробила 3 передачі, 2 блок-шота при 1 фолі та 2 втратах.

Нептунас виграв перший матч бронзової серії чемпіонату Литви у Шяйляя 66:64. Вікторія Балабан зіграла 30 хвилин, набрала 12 очок (3/9 двоочкові, 2/5 триочкові), зробила 6 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 3 фолах. У Уляни Дацько за 6 хвилин жодного очка (0/1 двоочкові, 0/1 триочкові), 2 підбирання.

Українці за кордоном: Герун набрав 9 очок в Японії, Бєліков зіграв 22 у Словаччині

В чемпіонаті Латвії серед чоловічих команд Валмієра програла Рігас Зеллі 74:81 і поступилась в чвертьфінальній серії 1:3. Ростислав Новицький провів на майданчику 35 хвилин, набрав 13 очок (4/9 двоочкові, 5/7 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 блок-шоти при 3 фолах.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії