Українці за кордоном: лідерська гра Мішули, Пустовий отримав ігровий час

Захисник збірної України Олександр Мішула допоміг своєму клубу здобути виїзну перемогу у другому турецькому дивізіоні над Бандирмою (77:82). За 34 хвилини на майданчику у складі Меркезефенді наш легіонер відзначився 21 очком (5/10 триочкових, 6/8 штрафних), 3 передачами, 1 підбиранням, 1 перехопленням та 1 блок-шотом при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +22).

Читайте: Лень зіграв найкращий матч сезону в НБА: відео

Центровий збірної України Артем Пустоий допоміг Барселоні оформити домашню перемогу над Естудіантесом (94:72). Наш бігмен відіграв 7 хвилин, набрав 7 очок (3/4 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання та 1 передачу при 2 фолах (РЕ +8).

Ще один представник України в Іспанії форвард нашої національної команди В’ячеслав Бобров відіграв 19 хвилин у складі Фуенлабради у виїзній грі проти Басконії (92:80). Українець набрав 10 очок (4/6 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 5 підбирань, 2 передачі та 1 втрату при 4 фолах (РЕ +8).

Третій представник України в Лізі АСВ Володимир Герун відіграв 16 хвилин за Унікаху в матчі проти Андори (73:89). Наш бігмен набрав 9 очок (4/5 двоочкових, 1/1 штрафних) та зробив 1 підбирання (РЕ +12).

Клуб Олександра Липового Промітеас зазнав неочікуваної поразки у чемпіонаті Грецїі в матчі — 63:70. У виїзному матчі проти Ретімно український захисник відіграв 25 хвилин, не набрав очок (0/5 триочкових), зробив 3 підбирання та 3 передачі при 1 втраті та 3 фолах (РЕ -3).

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії