Українці за кордоном: поразки Леня та Михайлюка в НБА, Петров набрав 19 очок в Адріатичній лізі

Невдалими виявились матчі для українських представників НБА цієї ночі в регулярному чемпіонаті.

Бостон поступився Мілуокі 91:104. Святослав Михайлюк зіграв 6:32 хвилини, за які набрав 5 очок (1/1 двоочкові, 1/1 триочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу. Фолів чи втрат не допустив.

Сакраменто поступилось Оклахомі-Сіті 105:112, фактично втративши шанси на пряму путівку в плей-оф. Олексій Лень зіграв 10 хвилин, не виконав жодного кидка, зібрав 4 підбирання, зробив 2 передачі, 1 блок-шот при 1 втраті та 3 фолах.

В другій Адріатичній лізі стартував плей-оф і в чвертьфінальному матчі Подгоріца, яка вийшла в постсезон з 6-го місця, вдома впевнено обіграла третю команду регулярки Златібор Чаєтіну 113:89.

В'ячеслав Петров за Подгоріцу відіграв 27 хвилин, набрав 16 очок (6/8 двоочкові, 1/1 триочкові, 1/1 штрафні), зібрав 7 підбирань, віддав 2 передачі, зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 1 втраті та 3 фолах. Другий матч серії пройде 16 квітня.

В чемпіонаті Польщі Шльонськ поступився Легії 68:97. Андрій Войналович провів на майданчику 15 хвилин, набрав 5 очок (1/2 двоочкові, 1/1 триочкові), зібрав 1 підбирання, поставив 1 блок-шот при 1 втраті та 1 фолі. За три тури до кінця регулярного чемпіонату Шльонськ знаходиться на 8-й позиції в турнірній таблиці.

Українці за кордоном: Балабан набрала 11 очок в першому півфіналі чемпіонату Литви, у Фролова 14 очок в Азербайджані

В плей-аут чемпіонату Румунії Крайова виграла перший матч серії проти Лагуни 88:76. Віталій Зотов зіграв 17 хвилин, набрав 5 очок (2/5 двоочкові, 0/2 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення при 3 втратах та 3 фолах.

Павло Крутоус провів на майданчику 22 хвилини, набрав 11 очок (3/4 двоочкові, 1/4 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 1 підбирання, віддав 1 передачу при 2 фолах.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії