Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин

В чергових матчах регулярного чемпіонату НБА за свої клуби зіграли обидва українці.

Бостон вдома поступився Нью-Йорку 109:118. Святослав Михайлюк провів на майданчику 13 хвилин, за які набрав 9 очок (0/1 двоочкові, 3/4 триочкові), зробив 2 підбирання, 2 передачі. Фолів та втрат не допускав.

Сакраменто вдома програв Нью-Орлеану 123:135. Олексій Лень в цьому матчі зіграв 11 хвилин, набрав 2 очка (1/1 двоочкові), зробив 1 підбирання, 1 передачу при 1 втраті та 3 фолах.

Якщо Бостон давно вже гарантував собі перемогу в Східній конференції, то Сакраменто остаточно цією поразкою втратив шанси на прямий вихід до плей-оф. Зараз команда Леня перебуває на 9-й сходинці турнірної таблиці і точно зіграє в плей-ін. До кінця регулярного чемпіонату командам залишається зіграти по два матчі.

Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ

В чемпіонаті Азербайджана Нефтчі програ Хірдалану 109:114. Владислав Фролов зіграв 14 хвилин, набрав 5 очок (2/3 двоочкові, 0/2 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення, 2 блок-шота при 2 фолах та 2 втратах.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії