Українці за кордоном: Лень та Михайлюк показали 100% реалізацію, Шульга набрав 10 очок в NIT

Українські легіонери НБА Святослав Михайлюк та Олексій Лень отримали ігрові хвилини у матчах регулярного сезону НБА.

Бостон вдома здолав Мілвокі 122:119. Святослав Михайлюк зіграв 5 хвилин, за які набрав 3 очки (1/1 триочкові). Більш нічим баскетболіст не відзначився.

Сакраменто Олексія Леня на виїзді не мав проблем з Торонто 123:89. Український бігмен зіграв 16 хвилин. Його здобуток: 6 очок (2/2 двоочкові, 2/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 4 передачі, поставив 1 блок-шот. Центровий у пасив собі записав 1 персональне зауваження.

В NCAA в Березневе шаленство не потрапив жоден з українських баскетболістів, але дві команди з українцями отримали запрошення для участі в престижному NIT.

Вірджинія Ремс в першому раунді плей-оф стартувала матчем з Вілановою, яка виграла Березневе шаленство двічі за останні 8 років. Віланова в цьому матчі була фаворитом, але переможцем матчу стала Вірджинія Ремс – 70:61. Макс Шульга вийшов у старті, зіграв 30 хвилин, набрав 10 очок (1/4 двоочкові, 2/5 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 6 передач, 1 блок при 4 втратах та 2 фолах

Вірджинія втретє в історії зіграє в другому раунді NIT. 24 березня її суперником стане Південна Флорида.

А ось Сан-Франциско Володимира Марковецького програв Цинцинатті в овертаймі 72:73. Українець зіграв 12 хвилин, набрав 2 очка (1/2 двоочкові), зробив 3 підбирання при 1 фолі та 1 втраті.

В чемпіонаті Японії Сендай переграв Хоккайдо 72:61. Володимир Герун зіграв 29 хвилин, набрав 9 очок (1/3 двоочкові, 7/12 штрафні), зібрав 6 підбирань, зробив 1 перехоплення при 1 втраті.

Українці за кордоном: Скапінцев оформив дабл-дабл в G-Лізі, Петров допоміг клубу вийти в плейоф Адріатичної ліги 2

В Латвійсько-естонській лізі Прометей обіграв Раплу 102:61. Найрезультативнішим з українців став В'ячеслав Бобров, який за 21 хвилину набрав 14 очок (5/7 двоочкові, 1/3 триочкові, 1/1 штрафні), зібрав 6 підбирань, зробив 1 перехоплення, 1 блок-шот.

Денис Лукашов за 16 хвилин набрав 8 очок (1/1 двоочкові, 2/3 триочкові), зробив 1 передачу, 2 перехоплення при 1 фолі. Ілля Сидоров за 24 хвилини набрав 2 очка (0/2 двоочкові, 0/5 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 5 передач, 2 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах. Іван Ткаченко за 29 хвилин відзначився 2 очками (1/2 двоочкові, 0/4 триочкові), 4 підбираннями, 2 передачами, 3 перехопленнями, 1 блок-шотом при 1 фолі.

В складі Рапли Володимир Шевченко за 25 хвилин набрав 7 очок (2/7 двоочкові, 1/5 триочкові), зробив 2 підбирання, 1 передачу при 2 втратах.

Тарту обіграв Тал/Тех 87:83. Анатолій Шундель провів на майданчику 24 хвилини, набрав 8 очок (1/2 двоочкові, 1/4 триочкові, 3/4 штрафні), віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 3 фолах та 3 втратах.

Валмієра переграла Війсмі 68:60. Ростислав Новіцький за 18 хвилин відзначився 8 очками (3/5 двоочкові, 2/2 штрафні), 8 підбираннями, 2 передачами, 1 перехопленнями при 1 втраті та 4 фолах.

Кейла обіграла Таллінну Калев 83:74. Андрій Мироненко за 29 хвилин набрав 13 очок (4/6 триочкові, 1/1 штрафні), зібрав 4 підбирання, зробив 1 перехоплення при 4 фолах та 3 втратах. Ігор Сергєєв за 21 хвилину також набрав 13 очок (3/3 двоочкові, 1/1 триочкові, 4/4 штрафнф), зробив 3 підбирання, 1 передачу при 1 втраті та 4 фолах.

В Словаччині Прєвідза програла Комарно 62:75. Олександр Бєліков за 32 хвилини набрав 10 очок (4/7 двоочкові, 0/1 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, зробив 1 перехоплення, 1 блок при 2 втратах та 5 фолах.

В Грузії Раші виграв у Батумі 82:76. Ігор Чумаков провів на майданчику 28 хвилин, набрав 8 очок (4/7 двоочкові), зробив 4 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 3 фолах та 3 втратах.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії