Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
У Кропивницькому зіграно турнір пам’яті Віктора Дубіна

У Кропивницькому зіграно турнір пам’яті Віктора Дубіна

У Педагогічному університеті Кропивницького відбувся ювілейний, ХХ турнір з баскетболу серед чоловіків та жінок пам’яті тренера, доцента кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту педуніверситету, судді всесоюзної, національної категорій Віктора Олексійовича Дубіна.

Окрім місцевих чоловічої та жіночої команд "Ветеран-Баскет" і "Єлизавет-Баскет" у турнірі також виступили чоловічі та жіночі колективи з Харкова, Дружківки (Донецька область), Одеси, Полтави та Кривого Рогу.
 
Турнір, який зібрав рідних Віктора Олексійовича, його друзів-ветеранів, колег-викладачів, а також усіх любителів баскетболу приніс багато цікавих і непоступливих протистоянь. Зазначимо, за підсумками змагань обидві кропивницькі команди посіли перші місця. У жінок друге місце завоювали полтавські баскетболістки, а третє до свого активу записали гравці криворізького БК "Кривбас-Ветеран". У чоловіків друге місце посіли гравці з Дружківки, а третє – команда з Харкова.   

Традиційно підсумували турнір представники СК "Буревісник" ЦДПУ ім. В.Винниченка, відділення НОК України в Кіровоградській області, а також Федерації баскетболу Кіровоградської області, які відзначили усіх призерів і учасників змагань дипломами, медалями, кубками та іншими пам’ятними призами.