Національна жіноча збірна України зазнала поразки в матчі з Чорногорією з рахунком 61:79 у відборі на жіночий чемпіонат Європи-2027.
Яскравий матч провела капітан нашої жіночої збірної Аліна Ягупова, яка стала найрезультативнішою в матчі, записавши до активу 31 очко, 6 підбирань і 4 передачі.
31 очко в матчі – новий рекорд результативності в кваліфікації на Євробаскет-2027. До цього рекордними були 29 очок нідерландки Емеше Хоф проти Словенії 18 листопада 2025 року.
Результативна гра Аліни також дозволила їй потрапити до топ-5 перформансів ігрового дня відбору на чемпіонат Європи.
Окрім неї оглядачі сайту ФІБА відзначили Сару Мортенсен з Данії (21 очко, 12 підбирань, 6 передач), Емеше Хоф з Нідерландів (23 очки, 12 підбирань, 7 результативних передач, 17-річну Джойс Ісі Етуте з Люксембургу (27 очок, 19 підбирань) та Камію Смоллс з Боснії та Герцеговини (19 очок, 10 підбирань та 9 передач).

Проголосувати за неї як MVP четвертого ігрового дня кваліфікації можна за посиланням на сайті ФІБА.










