Україна поступилась Іспанії у другому матчі на Євробаскеті-2017

Іспанія - Україна 76:54 (13:15, 22:19, 20:9, 21:11)

Іспанія: Торренс 26 + 8 підбирань + 5 передач, Чаргай 19, Літтл 16 + 18 підбирань,

Україна: Ягупова 23 + 8 підбирань + 4 передачі + 5 втрат, Удоденко 21 + 6 підбирань, Малашенко 3, Ольховик 3, Яцковець 2, Білоцерківська 2

Хід гри

Матч для нашої команди почався не надто вдало: збірна України пропустила швидкий ривок суперниць 0:9, на що оперативним тайм-аутом відреагував Володимир Холопов. Наставник потребував від дівчат додати спортивної агресії у захисті і що найважливіше дівчата прохання керманича виконали. До того ж включилася Аліна Ягупова, яка за короткий відрізок настріляла у кільце іспанок 10 очок, завдяки чому вже українки перехопили ініциативу і пішли на першу перерву за мінімальної переваги.

У другій чверті іспанкам вдалося трохи призупинити ривок українських баскетболісток. Наші дівчата не впорались зі швидким переходом іспанок від захисту в атаку - команда Лукаса Мондело набрала багато очок у швидких відравх. Щодо атаки, то тут продовжувала феєрити Ягупова, яка за першу половину додала до активу 19 очок. Також треба відзначити Таїсію Удоденко, яка набрала 10 очок, працюючи при цьому в захисті проти центрової іспанок Санчо Літтл. За підсумками рівної першої половини команди пішлі до роздягалень за 1 очка переваги іспанок.

У третій чверті гра стала більш жорсткою - на паркеті з'явилося більше контактної боротьби. Ключовим моментом став ривок іспанок в кінці чверті, коли підопічні Лукаса Мондели, набравши 10 очок поспіль, вперше в поєдинку зробили свою перевагу двозначною. Ставши в захисті зону, команда Холопова дозволила суперницям зробити кілька вільних кидків, набравши за десятихвилинку лише 9 очок.

На жаль, прийти до тями після невдалої кінцівки третього періоду нашим дівчатам не вдалося. Іспанки сповна скористалися перевагою на щитах, а також агресивно зіграли в фарбі, отримавши в результаті переконливу перевагу. Збірна України зазнала поразки у другому матчі Євробаскета-2017, поступившись іспанкам з рахунком 54:76.

Заключний матч групового раунду Євробаскета-2017 збірна України проведе проти команди Угорщини 19 червня о 13:30.

Жіноча збірна України піднялась на дві позиції в рейтингу збірних ФІБА
Останні офіційні матчі збірна України провела у листопаді 2023 року.
Кристина Філевич повторила рекорд результативності EWBL
Гравчиня збірної України набрала 41 очко в матчі у Варшаві.
Відео12.11.2023
Дивіться матч жіночої національної збірної у кваліфікації на чемпіонат Європи-2025