Збірна України U-20 завершила ЄвроБаскет-2017 поразкою від Туреччини

ЄвроБаскет-2017. Матч за 9 місце

Туреччина U-20 - Україна U-20 85:82 (23:28, 24:15, 15:20, 23:19)

Україна U-20: Михайлюк 24 + 9 передач + 9 підбирань + 6 втрат, Ткаченко 22 + 9 підбирань, Тиртишник 12 + 7 передач, Скапінцев 10 + 10 підбирань, Павлов 8 + 9 підбирань - старт, Ватажок 4 + 2 перехоплення, Ягодін 2

Хід гри

Початок матчу видався дуже результативним. Збірна України відмінно атакувала з гри, реалізовуючи 76% кидків, що дозволило команді Міхельсона виграти десятихвилинку, набравши 28 очок. Окремо варто відзначити Ткаченка, який за 10 хвилин реалізував 6 з 6 кидків, причому 2 з 2 - з дальньої дистанції, набравши 14 очок.

У другій чверті наші хлопці атакували вже не так ідеально, викинувши 10 триочкових лише 1 з яких виявився точним. Турки, в свою чергу, зіграли агресивніше в атаці, в два рази рідше втрачали м'яча і трохи поліпшили свої кидкові показники, підрівнявшись з суперником. А лідерська гра центрового Юрцвена і активного Коркмаза дозволила туркам отримати 4 очки переваги за підсумками стартових 20 хвилин гри. До речі, одним з найцікавіших сюжетів цього матчу було протистояння саме Коркмаза і Михайлюка - найрезультативніших гравців чемпіонату Європи-2013 U-16, який проходив в Києві.

Третя чверть стала чвертю імені Михайлюка. Лідер збірної України набрав за десятихвилинку 15 очок, реалізувавши 2 з 2 триочкових. При цьому свінгмен зіграв набагато агресивніше, завдяки чому 4 рази ставав на лінію штрафних. Завдяки результативній грі Свята, збірна України виграла чверть і додала у впевненості перед вирішальним відрізком гри.

Всю четверту чверть команди йшли практично за рівного рахунку, однак останнє слово залишилося за Туреччиною. Лідер команди Фуркан Коркмаз набрав 9 очок за останні півтори хвилини матчу і власноруч приніс своїй команді перемогу у грі за 9 місце. Наші хлопці не впоралися з новобранцем Філадельфії у вирішальні секунди матчу і не зуміли знайти свої контраргументи в атаці у відповідь на результативну гру 16 номера турецької збірної.

Молодіжна збірна України, таким чином, на ЄвроБаскет-2017 зайняла 10 місце, не зумівши виграти "фінал" турніру за 9-16 місця континентальної першості.

Валерій Плеханов: Моє завдання – відібрати найкращих для збірної U-20
Головний тренер молодіжної збірної України U-20 розповів про те, яка вже ведеться робота для команди
Затверджено тренерів молодіжних збірних України на 2024 рік
Збірні U-20 на Євробаскетах цього року очолять Інна Кочубей та Валерій Плеханов.
Визначено суперників збірних України на молодіжних Євробаскетах-2024
Збірні України найближчим літом всі будуть грати у Дивізіонах В
Календар змагань збірних України з баскетболу на літо-осінь 2023
До вашої уваги розклад турнірів, на яких цього літа ми будемо вболівати за українських баскетболістів
Дмитро Забірченко: На чемпіонаті Європи ми билися з першої до останньої секунди турніру
Головний тренер збірної України U-20 підбив підсумки виступу в Скоп’є
Олександр Кобзистий увійшов до символічної п'ятірки Євробаскету U-20 у Дивізіоні Б
Лідер збірної України був відзначений за свою гру на чемпіонаті Європи.
Цього року в Дивізіон А перейдуть лише дві команди
Україна програла у півфіналі господарям Євробаскету U-20: відео хайлайтів матчу проти Північної Македонії
Відео15.07.2023
Молодіжна збірна України поступилась Північній Македонії у півфіналі Євробаскету U-20
Україна поступилась Північній Македонії у півфіналі Євробаскету U-20
Молодіжна збірна України зберігає шанси на вихід у Дивізіон А.
Північна Македонія — Україна: відеотрансляція матчу 1/2 фіналу чемпіонату Європи U-20
Переможець матчу Північна Македонія — Україна гарантує собі підвищення в класі на наступний рік.
Україна зіграє проти господарів за вихід у фінал: анонс матчу з Північною Македонією на Євробаскеті U-20
Молодіжна збірна України спробує вже сьогодні гарантувати собі повернення до Дивізіону А
Україна обіграла Нідерланди на шляху до півфіналу Євробаскету U-20: відео хайлайтів