Збірна України втратила перемогу в Латвії

Збірна України втратила перемогу в Латвії
18 травня 2017, 20:44Новини ФБУ

Жіноча національна збірна України програла в Ризі команді Латвії в першому контрольному поєдинку – 62:68.

У нашій команді поєдинок починали Удоденко, Завідна, Мосс, Ольховик, Дорогобузова. України одразу впевнено взялися за справу. Відбивши стартові спроби господарів атакувати, гості відкрили рахунок дальнім пострілом Удоденко. Надалі українки за кожної нагоди намагалися атакувати з-за дуги. У підсумку за першу половину наші суттєво перевершили суперниць за цим показником: 6 влучань з 16-ти проти 0-7 у латвійок. Першу чверть українки виграли з перевагою в 7 очок.

Другу 10-хвилинку наші дівчата почали також упевнено: триочковий від Ольховик доповнили влучання з гри Спітковської та Удоденко. Однак господарі додали швидкості, ривок у 9:0 дозволив скоротити відставання, додавши упевненості. За дві хвилини до перерви латвійки зменшили різницю до 3 очок. Але триочковий від Спітковської та відповідь на результативну атаку суперниць Дорогобузової дозволили нам утримати 6 очок переваги до поновлення гри.

Після поновлення гри латвійки спробували перехопити ініціативу. Українки збили атакувальний запал суперниць та продовжили вести свою гру. Відрізок  у 10:0 збільшив різницю до 12 очок. Згодом Мосс збільшила командний відсоток триочкових влучань. До заключної чверті українки зберегли 11 очок відриву.

Та про перемогу було зарано думати, що і продемонстрували латвійки. Господарі знову мобілізувалися. Поступово скорочуючи відставання, суперниці змусили українок більше помилятися. У нас розладналася гра в атаці, при цьому латвійки вигравали підбирання під своїм щитом. За 4 хвилини до фінальної сирени рахунок вирівнявся – 60:60. Ледь не перший влучний триочковий суперниць вивій їх вперед, а українки все ще не могли зрушити з мертвої точки. У підсумку остання результативна атака українок лише скоротила до 6 очок негативну різницю після трьох виграних чвертей.

Другий матч суперники зіграють 19 травня в закритому режимі.

Жіночі національні збірні
Контрольний поєдинок

18 травня
Рига
Латві – Україна – 68:62
Статистика матчу