Жіноча Суперліга: перемоги Сузір’я і ІнтерХім-СДЮСШОР

18 листопада у Жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. У Києві Динамо поступилося Сузір’ю, а в Одесі ІнтерХім здолав ХАІ.

Столичні динамівки вдруге у сезоні зустрічалися з Сузір'ям. Наприкінці жовтня у Рівному підопічні Володимира Рижова здобули перемогу 64:62. На майданчику суперника рівненчанкам вдалося реваншуватися. Першу чверть мінімально виграли господарки. Рівна боротьба точилася і у другій десятихвилинці. Але наприкінці цього відрізку матчу гостям вдалося вийти вперед. За хвилину до перерви Ковалевська закинула здалеку, а потім Басалик не схибила з лінії штрафних, в той час як триочковий Цюбик мети не досяг. Ось і  36:32 на користь Сузір'я після першої половини. Відпочивши, рівненчанки зберегли перевагу, у третій чверті вони знов набрали 19 очок, на три більше за суперниць. Відчутною підсумкову перевагу зробила Басалик, яку неможливо було стримати. Наприкінці матчу вона поклала у кошик Динамо ще два триочкових і тому у підсумку Сузір'я перемогло 70:58. Найрезультативнішою у цьому протистоянні очікувано стала рівненчанка Ірина Басалик, яка набрала 22 очка, зробила 7 підбирань і віддала 6 результативних передач.

Після цієї перемоги Сузір'я знову вийшло на друге місце у турнірній таблиці і принаймні добу протримається на цій сходинці. Бо у неділю ІнтерХім у разі перемогри над Чайкою випередить рівненчанок. А 18 листопада одеситки переграли вдома ХАІ 67:59. У цьому протистоянні усе вирішив потужний початок господарок. Підопічні Ірини Щипакіної виграли першу чверть 20:13 і далі могли холоднокровно контролювати гру. У підсумку 67:59 на їхню користь. У цьому матчі найрезультативнішою стала Юлія Мусієнко – 23 очка і 7 підбирань.

Лідирує у чемпіонаті Київ-Баскет – 10 перемог і жодної поразки.

Жіноча Суперліга

18 листопада

м. Київ
Динамо – Сузір'я 58:70 (18:17, 14:19, 16:19, 10:15)

Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди