Жіноча Суперліга: перемоги Сузір'я і Динамо

3 грудня у жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. У Рівному Сузір’я-ОСДЮСШОР знову зустрілося з ХДУ-Таврійською Зіркою, а у Бердянську тамтешня Чайка приймала Динамо.

Рівненчанки, як і у суботу, знову перемогли. У над результативному першому періоді «зірки» чотири рази виходили вперед. Після того, як Ткач реалізувала три очковий і не схибила з ліній штрафних, таврійки виграли цей відрізок 25:22. Але не встигли команди розпочати другу десятихвилинку, як перевага гостей розтанула завдяку влучанню здалеку Спиридонової 25:25. Відтоді вийти вперед підопічним Олексія Давидова вже не вдалося. Другу чверть господарки виграли 23:6 і команди пішли відпочивати вже за переваги Рівного +14.

Третю чверть команди провели на рівних. Таврійська Зірка намагалася завадити Сузір’ю збільшити очкову перевагу. З цим локальним завданням вона ще могла впоратися. Так, після влучного кидка здалеку Лісничої перевага Рівного зменшилася з 14 до 13 очок 62:49. У заключній чверті гості спромоглися скоротити відставання ще на два пункти, але підсумок для них виявився невтішним – поразка 64:75. У складі Рівного дабл-дабл заробила Тетяна Гаврильчик 10+15пб.

Після цієї перемоги Рівне закріпилося на другому місці а Таврійська Зірка залишилася пасти задніх, продовживши без виграшну серію до 12 матчів.

У Бердянську зустрічалися Чайка і Динамо. Киянки досить потужно розпочали, але потім дозволили господаркам відійти від стартового шоку і перехопити ініціативу. Так тривало до заключної чверті, яку команди розпочали за рахунку 51:44 на користь Чайки. А у заключній чверті відбулося чарівне перевтілення Динамо. Цей відрізок матчу киянки виграли 20:7! Відтак, у підсумку 64:58 на користь гостей. У цьому матчі дабл-даблами відзначилися «чайка» Радуловіч (26+11пб) і динамівка П’янтак (15+11пб).

Після звітного поєдинку Динамо випередило Чайку у тунірній таблиці і вийшло на четверте місце. Попереду – ІнтерХім, Рівне і Київ-Баскет.

Жіноча Суперліга

3 грудня

м. Рівне
Рівне-Сузір’я-ОСДЮСШОР – ХДУ-Таврійська Зірка 75:64(22:25, 23:6, 17:18, 13:15)

м. Бердянськ
Чайка-ДЮСШ – Динамо-НПУ 58:64 (15:20, 17:11, 14:13, 7:20)

Турнірна таблиця

Жіноча Суперліга: Таврійська Зірка зазнала нищівної поразки від лідера Жіноча Суперліга: Таврійська Зірка зазнала нищівної поразки від лідера
Київ-Баскет здобув 19-ту перемогу поспіль у Жіночій Суперлізі
Матчі жіночої Суперліги 17 лютого: онлайн відеотрансляція
Відео 17.02.2018
Київ-Баскет вдома гратиме проти Таврійської Зірки
Жіноча Суперліга: «фізика» переважила характер Жіноча Суперліга: «фізика» переважила характер
Динамо обіграло вдома Таврійську Зірку
Жіноча Суперліга: анонс київської серії ХДУ-Таврійської Зірки Жіноча Суперліга: анонс київської серії ХДУ-Таврійської Зірки
За рахунок чого Таврійська Зірка може обіграти Динамо і Київ-Баскет
Найціннішим гравцем першого тижня лютого була Христина Карп Найціннішим гравцем першого тижня лютого була Христина Карп
До символічної збірної туру жіночої Суперліги потрапила гравець збірної України Ганна Ольховик
У київського Динамо майже не залишилося права на помилку У київського Динамо майже не залишилося права на помилку
Важкі перемоги Інтерхіма і Вінницьких Блискавок у Жіночій Суперлізі
Ольга Краєвська: мрію відчути атмосферу матчів збірної Ольга Краєвська: мрію відчути атмосферу матчів збірної
Серед чотирьох гравчинь жіночої Суперліги, яких запросили до збірної України знову є захисниця Київ-Баскет Ольга Краєвська. Цього разу вона долучилася до національної збірної уже у якості учасниці Матчу зірок
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 3-4 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 3-4 лютого
3 і 4 лютого у жіночій Суперлізі буде зіграно п’ять матчів
Визначено переможницю конкурсу Міс баскетбол-2017 Визначено переможницю конкурсу Міс баскетбол-2017
Світлана Маляр-Белінська – найкрасивіша баскетболістка України!
Олександр Підлужняк і Сінтія Омобогундже: потрібен збалансований календар Олександр Підлужняк і Сінтія Омобогундже: потрібен збалансований календар
Головний тренер Вінницьких Блискавок розповів про брак ігрової практики під час пауз, цю думку розділяє Сінтія Омобогундже
У жіночій Суперлізі встановлено новий рекорд результативності У жіночій Суперлізі встановлено новий рекорд результативності
Форвард Динамо-НПУ Олена Тетерук набрала 39 очок у одному матчі
Жіноча Суперліга: сімнадцята перемога Київ-Баскета і бій у Рівному Жіноча Суперліга: сімнадцята перемога Київ-Баскета і бій у Рівному
В останній день січня у жіночій Суперлізі було зіграно два матча
Жіноча Суперліга: анонс матчів 31 січня Жіноча Суперліга: анонс матчів 31 січня
Чи спроможні Вінницькі Блискавки призупинити переможну ходу Київ-Баскета?
Вікторія Шматова: на БК Рівне чекає велике майбутнє Вікторія Шматова: на БК Рівне чекає велике майбутнє
Досвідчена баскетболістка з Бердянська розповіла, чому надала перевагу Рівному перед чемпіонатом Польщі
Юлія Мусієнко вперше стала найціннішим гравцем тижня Юлія Мусієнко вперше стала найціннішим гравцем тижня