Жіноча Суперліга: Київ-Баскет збільшив відрив

25 лютого у жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. У столиці Київ-Баскет обіграв свого найближчого переслідувача ІнтерХім-СДЮСШОР.

Можна було б сказати, що підопічні Володимира Холопова переконливо здолали суперниць, але у чемпіонаті вони обігрують інші команди з набагато більшим розривом у рахунку. То ж «мінус 19» на сьогоднішній день від Київ-Баскета – це свідчення запеклої боротьби на кожному клаптику паркета. Так само у суботу зіграли зі «смугастими» динамівки, тепер – підопічні Ірини Щипакіної.

Інтерхім дуже добре розпочав матч, а для киянок це був найгірший початок в історії команди (нагадаємо, з моменту виникнення в кінці літа 2017-го Київ-Баскет жодного разу не зазнавав гіркоти поразки, ніде і ні від кого). Одеситки «винесли» суперниць 20:9. Але попереду були ще 30 ігрових хвилин. У другій чверті господарки скоротили відставання до -3. Володимир Холопов таки дочекався перерви, аби провести зі своїми підопічними серйозну розмову і його слова подіяли на дівчат. У третій чверті Київ-Баскет набрав втричі більше очок за суперниць – 21:7. Не змінилася кардинально ситуація і у заключній десятихвилинці. У підсумку 68:49.

Два гравця господарів у цьому поєдинку зробили по дабл-даблу, це Юркевічус (10оч+13пдб) і Горобець (23оч+11пдб). До того ж остання стала найрезультативнішим гравцем матчу. У одеситок традиційно потужно зіграла Крістіна Карп, яка також стала авторкою дабл-даблу (19 очок+15пдб).

Набагато більш запеклим виявилося протистояння ХАІ та Вінницьких Блискавок. Гості більш потужно провели другу чверть і команди пішли на перерву за рахунку 29:22 на користь блискавок. Але у третій чверті харків’янки підтягнулися. На екваторі чверті Радіонова зрівняла рахунок 32:32, а пізніше Чек вивела ХАІ вперед. На останню десятихвилинку команди вийшли за незначної переваги господарок 40:37. Харків'янкам вдалося довести матч до перемоги 65:52. У складі ХАІ по дабл-даблу зробили Радіонова (14оч+16пдб) і Чек (15оч+14пдб).

Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди