Жіноча Суперліга: Київ-Баскет збільшив відрив

0

25 лютого у жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. У столиці Київ-Баскет обіграв свого найближчого переслідувача ІнтерХім-СДЮСШОР.

Можна було б сказати, що підопічні Володимира Холопова переконливо здолали суперниць, але у чемпіонаті вони обігрують інші команди з набагато більшим розривом у рахунку. То ж «мінус 19» на сьогоднішній день від Київ-Баскета – це свідчення запеклої боротьби на кожному клаптику паркета. Так само у суботу зіграли зі «смугастими» динамівки, тепер – підопічні Ірини Щипакіної.

Інтерхім дуже добре розпочав матч, а для киянок це був найгірший початок в історії команди (нагадаємо, з моменту виникнення в кінці літа 2017-го Київ-Баскет жодного разу не зазнавав гіркоти поразки, ніде і ні від кого). Одеситки «винесли» суперниць 20:9. Але попереду були ще 30 ігрових хвилин. У другій чверті господарки скоротили відставання до -3. Володимир Холопов таки дочекався перерви, аби провести зі своїми підопічними серйозну розмову і його слова подіяли на дівчат. У третій чверті Київ-Баскет набрав втричі більше очок за суперниць – 21:7. Не змінилася кардинально ситуація і у заключній десятихвилинці. У підсумку 68:49.

Два гравця господарів у цьому поєдинку зробили по дабл-даблу, це Юркевічус (10оч+13пдб) і Горобець (23оч+11пдб). До того ж остання стала найрезультативнішим гравцем матчу. У одеситок традиційно потужно зіграла Крістіна Карп, яка також стала авторкою дабл-даблу (19 очок+15пдб).

Набагато більш запеклим виявилося протистояння ХАІ та Вінницьких Блискавок. Гості більш потужно провели другу чверть і команди пішли на перерву за рахунку 29:22 на користь блискавок. Але у третій чверті харків’янки підтягнулися. На екваторі чверті Радіонова зрівняла рахунок 32:32, а пізніше Чек вивела ХАІ вперед. На останню десятихвилинку команди вийшли за незначної переваги господарок 40:37. Харків'янкам вдалося довести матч до перемоги 65:52. У складі ХАІ по дабл-даблу зробили Радіонова (14оч+16пдб) і Чек (15оч+14пдб).