Жіноча Суперліга: Чайка повела в бронзовій серії проти Львову

Команди зі Львова та Бердянська зіграли стартову гру бронзової серії жіночої Суперліги. Завдяки вбивчій стартовій десятихвилинці перемогу в першій грі зуміли вибороти саме господарки паркету, хоча в насутпних трьох чвертях команда Ірини Кленіної дала гідний бій супернику, що дає можливість прогнозувати надалі надзвичайно цікаву серію матчів у Бердянську та Львові.

Відкрила рахунок у грі влучним дальнім кидком вже на другій хвилині матчу гравчиня Чайки - Ірина Цекова, після чого Львів відповів одним балом зі штрафного від Ольги Краснікової. В наступні ж чотири хвилини послідував ривок від господарок паркету, які забили в кошик суперниць вісім поспіль балів та повели з двозначною різницею в рахунку. До першої перерви різниця в могла бути ще вагомішою, проте два бали від Кристини Філевич на заключних секундах дещо скоротили відставання - 23:12.

Другий період розпочався із дальнього влучання від лідерки Чайки - Олександри Радулович, після чого декілька хвилин обидві команди провели у цупкій боротьбі не даючи одна одній набрати бали. В середині чверті після чергового влучання Радулович Чайка мала вдвічі більше балів ніж команда із заходу України, але в другій половині десятихвилинки гості знову зуміли дещо відіграти різницю - 36:23.

В другій половині матчу картина гри дещо змінилася:  наставниця Львова Ірина Кленіна знайшла правильні слова для своїх підопічних у роздягальні, і другу половину команди грали або рівно, або за переваги гостей. В середині четвертого періоду різниця в рахунку складала лише шість балів, проте зрівняти рахунок Львову так і не вийшло - Чайка вдало захищалася та у відповідальні моменти реалізовувала власни кидки, в той час як у Львова відсоток реалізації з гри бажав кращого. Перша гра бронзової серії завершилася з рахунком 61:54 на користь команди Срджана Радуловича.

Жіноча Суперліга
Плей-оф, бронзова серія

Перший матч
1 травня

БК "Чайка" - СБК "Львів" - 61:54 (23:12, 13:11, 14:16, 11:15)

Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня жіночої Суперліги
MVP матчів визнано форвардиню Франківська-Прикарпаття Оксану Моллову
Визначено місце проведення Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Вирішальні матчі за чемпіонський кубок пройдуть 30-31 березня
Жіноча Суперліга: ІнтерХім обіграв Київ-Баскет, Вінниця здолала Динамо
Обидві столичні команди зазнали поразок в ігровий день жіночої Суперліги.
Відео08.03.2024
ІнтерХім прийматиме Київ-Баскет, Динамо зіграє з Вінницею: розклад матчів 8-10 березня
На цьому тижні, 8-10 березня, відбудуться чергові матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги.
Франківськ-Прикарпаття двічі обіграв Рівне-ОШВСМ: коментарі після матчів жіночої Суперліги
Тренери та гравчині команд про матч регулярного чемпіонату жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття впевнено обіграв Рівне-ОШВСМ в жіночій Суперлізі
Франківська команда знаходиться в двох перемогах від виграшу регулярного чемпіонату
Визначена символічна збірна та MVP матчів жіночої Суперліги у лютому
Матчі туру розтягнулись майже на місяць, але кожна команда зіграла лише по два матчі