Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Жіноча студентська збірна України готується до Всесвітньої Універсіади ВІДЕО

Жіноча студентська збірна України готується до Всесвітньої Універсіади ВІДЕО

0
Жіноча студентська збірна України на базі «Святошин» готується до Всесвітньої Універсіади, що відбудеться 6-17 липня в Казані. Зокрема, вчора наші студентки зіграли товариський матч з командою Християнської ліги США «Атлети в дії», перемігши американок з рахунком 107:66.Головний тренер жіночої студентської збірної України Вадим Чечуро:

«Склад збірної, який поїде до Казані, вже визначено. Наразі на базі 11 гравців, завтра приїде Аліна Ягупова. В складі студентської збірної чотири гравці національної команди – Аліна Ягупова, Олена Самбурська, Христина Мацко та Катерина Дорогобузова. В груповому турнірі ми гратимемо зі збірними Канади, Японії і Тайваню. Знаючи Азійські ігри, скажу, що команди з цього континенту дуже швидкі. Втім, маємо обмаль інформації про суперників, тож розбиратимемося на місці. Все залежить від нас, ми самі повинні зіграти на своєму рівні. За планом, який було розроблено на початку року, передбачено, що молоді гравці, котрі не потраплять до основного складу національної збірної, поїдуть до Казані. Попри те, що у гравців було обмаль часу на відпочинок, вони працюють на повну силу. Дівчата знають, що це маленька Олімпіада, і серйозно готуються до виступу на Всесвітній Універсіаді».
Гравець жіночої студентської збірної України Олеся Малашенко:

«З цими дівчатами я граю не перший рік. На жаль, травма завадила виступити на жіночому Євробаскеті в складі національної збірної. Нині все гаразд. З кожним днем ми зігруємося все більше й більше. Звісно, з кожним суперником буде непросто грати, зокрема, Тайвань на торішній Універсіаді посів друге місце. Гадаю, найважче буде з командою Канади. Я маю знайомих, котрі там грали, тож знаю, що там жорсткий, дуже контактний баскетбол».


Гравець жіночої студентської збірної України Катерина Ковальова:

«Поки гравці національної збірної були на чемпіонаті Європи, ми підтримували форму – бігали, тренувалися. Ми ставимося до цього дуже відповідально, адже Всесвітня Універсіада – змагання високого рівня, гадаю, кожен спортсмен хоче виступати на такому рівні. Ми ніколи раніше не грали з суперниками з цих країн. Не маю уявлення, в який баскетбол грає, приміром, Тайвань. Однак тренери наголошують, що кожен суперник – сильний. Ближче до виїзду на змагання продивлятимемося відео, розбиратимемо гру опонентів».

Новини по темі
2 українські збірні візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді - 2019
2 українські збірні візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді - 2019
Вдруге у історії і вперше після 6-річної перерви Україна буде представлена на студентських іграх двома командами
Українські збірні претендуватимуть на участь у всесвітній Універсіаді
Українські збірні претендуватимуть на участь у всесвітній Універсіаді
Чоловіча і жіноча студентські збірні з баскетбол будуть подавати заявку на участь в Універсіаді – 2019
Estafeta