Жіноча збірна поразкою завершила Універсіаду

Жіноча збірна України програла команді Аргентини в заключному матчі Універсіади – 46:52.

У першій половині боротьба була майже рівною. Спочатку наша команда здобула невелику перевагу після стартової чверті, яку суперниці відіграли до великої перерви. У третій 10-хвилині наші дівчата знову пішли вперед. На заключну чверть вони були попереду на чотири очка. Однак здобути першу перемогу не вдалося. Аргентинки потужніше відіграли заключні хвилини.

Відтак збірна України програла всі шість матчів на баскетбольному турнірі Універсіади та фінішувала останньою.

УНІВЕРСІАДА-2019
Баскетбол. Жінки

10 липня
Аргентина – Україна – 52:46
(9:13, 14:9, 13:18, 16:6)
Україна: П’янтак (14), Бойко (12), Ковалевська (9), Юркевичус (5), Гутевич, Цюбик, Радіонова.

Склад українських збірних на І Всесвітніх пляжний іграх (Оновлено)
Оголошено календар групового етапу і склад Українських збірних і ВПІ
Герої Універсіади - 2019 повернулися на Батьківщину
Сьогодні з Неаполя до Києва прибули чоловіча і жіноча збірні України з баскетболу на Універсіаді
Жіноча збірна провела відкрите тренування за добу до відльоту до Риги
Баскетболістки і тренери національної збірної України поспілкувалися із представниками мас-медіа напередодні вояжу на ЄвроБаскет
Олексанр Ворона очолив чоловічу збірну України U-18
Затверджено зміни на тренерських посадах збірних України
Чемпіонат Світу у Монголії і підготовка до Універсіади - головні теми ювілейного випуску OVERTIME
Найактуальнiше за баскетбольний тиждень у свіжому ювілейному випуску OVERTIME
Перший Ювілейний OVERTIME, цієї суботу ефірі ObozTV
У десятому випуску OVERTIME розберемо виступ юніорської збірної з баскетболу 3х3 на Чемпіонаті світу і поговоримо про підготовку студентських збірних до Всесвітньої Універсіади
2 українські збірні візьмуть участь у Всесвітній Універсіаді - 2019
Вдруге у історії і вперше після 6-річної перерви Україна буде представлена на студентських іграх двома командами