У Житомирі завершився перший ігровий день в рамках другого етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3.
У суботу відбулися змагання серед юнацьких команд: юніори U-18, юніорки U-18 та кадети U-16.
Першими медалістів визначили у дівчат, в категорії U-18. У матчі за третє місце команда Бджелі перемогли команду Elite Trio – 8:4. А от у фіналі Франківськ-КНУВС розібралися із командою Mogerss – 15:3.
Далі найсильніших визначали вже кадети U-16. У матчі за третє місце Мог-Под 1 поступилися Playmaker 8:9. А от у фіналі Офіс Дрейка переміг Політехніку-Полісся 18:14.
В категорії "Юніори U-18" команда Плеймейкер поступилася Dobrobud Kovalov Group в матчі за третє місце – 3:9. А у вирішальному матчі команда Локомотив програла місцевій Політехніці-Полісся із рахунком 12:19.
Завтра у Житомирі відбудеться другий змагальний день у другому етапі чемпіонату України 3х3.












