В Ужгороді завершився Фінал чотирьох в чемпіонаті України ВЮБЛ серед юнаків 2014 року народження.
В цьому році Фінал чотирьох у юнаків проходить у форматі матчів за круговою системою — кожна команда грає з кожною, а переможець турнірної таблиці стає чемпіоном.
Перед останнім туром дві перемоги мала столична СДЮШОР з баскетболу Admirals, по одній перемозі було у команд Вінниці та Ужгорода, а харківська ДЮСШ-7-Рекорд залишалась без перемог.
Ігровий день розпочався матчем між харківською ДЮСШ-7-Рекорд та командою МСДЮСШОР з баскетболу з Вінниці.
Практично весь поєдинок саме харків’яни володіли ініціативою та контролювали хід гри, однак у вирішальній четверті все кардинально змінилось. Вінничани зуміли переломити хід зустрічі завдяки потужному ривку в заключні десять хвилин. Команда з Вінниці виграла четверту чверть з рахунком 20:6, що й дозволило їй здобути підсумкову перемогу в матчі 65:53.
У Вінниці відзначимо Адріана Петрика з 27 очками та Дениса Кушніра, який оформив дабл-дабл – 10 очок, 20 підбирань. У складі харківської команди кращим став Денис Кірієнко, у якого 13 очок, 9 підбирань і 9 блок-шотів.
В другому матчі господарі Фіналу чотирьох ЗОДЮСШ Ужгород завдали першої поразки столичній СДЮШОР з баскетболу Admirals 73:52. Ужгородська команда з кінця другої чверті почала створювати відрив і лише коли він досяг +20 в четвертій чверті, скинула темп.
У переможців найрезультативнішим став Валерій Пилип з 22 очками, Максим Баран до 6 очок додав 13 підбирань і 8 перехоплень. У киян дабл-дабл оформив Наум Стефанишин – 28 очок, 10 підбирань.
В підсумку три команди здобули у Фіналі чотирьох по 2 перемоги і лише різниця набраних очок в особистих зустрічах визначила місця на подіумі – чемпіоном вікової категорії стала команда ЗОДЮСШ Ужгород (тренер - Олександр Зубковський), друге місце зайняла вінницька МСДЮСШОР з баскетболу, а столична СДЮШОР з баскетболу Admirals завоювала бронзові медалі.

MVP сезону у віковій категорії став гравець столичної СДЮШОР з баскетболу Admirals Наум Стефанишин.

До символічної збірної сезону потрапили:
Максим Баран (ЗОДЮСШ Ужгород)
Єгор Главатчук (МСДЮСШОР з баскетболу)
Артем Зубковський (ЗОДЮСШ Ужгород)
Олександр Костик (ЗОДЮСШ Ужгород)
Моніка Торяник (ДЮСШ-7-Рекорд)

До другої команди сезону потрапили Адріан Петрик (МСДЮСШОР з баскетболу), Валерій Пилип та Марк Оганесян (обидва - ЗОДЮСШ Ужгород), Андрій Іскренко (СДЮШОР з баскетболу Admirals) та Андрій Кірієнко (ДЮСШ-7-Рекорд).

ВЮБЛ серед юнаків 2014 року. Фінал чотирьох. Ужгород
Неділя, 10 травня
ДЮСШ-7-Рекорд (Харків) — МСДЮСШОР з баскетболу (Вінниця) 53:65 (15:9, 15:17, 17:19, 6:20) / статистика
СДЮШОР з баскетболу Admirals (Київ) — ЗОДЮСШ (Ужгород) 52:74 (13:13, 11:18, 13:22, 15:20) / статистика










