Україна програла Франції у першому матчі на турнірі у Бордо

Товариський матч. Турнір у Бордо

Франція – Україна 78:70 (18:16, 17:14, 27:20, 16:20)

Франція: Сіак 8, Дюмер 7 + 7 передач, Мішель 5 + 4 передачі, Аман 6, Чачуан 9 – старт, Йоханнес 19 + 7 підбирань, Айаї 7 + 5 підбирань, Шарто 7, Гайе 4, Епупа 3 + 3 підбирання, Скрела 3

Україна: Мосс 17, Ягупова 17 + 4 передачі, Дорогобузова 11 + 6 підбирань, Удоденко 7 + 6 підбирань, Ольховик 6 – старт, Мазніченко 8, Зарицька 4 + 4 передачі, Спітковська 0, Горобець 0, Науменко 0

Хід гри

В цілому, перша половина зутрічі пройшла за рівної боротьби. Українські баскетболістки багато атакували з-за дуги, а левову частку кидків на себе брала капітан команди Аліна Ягупова. При цьому наша команда, програла боротьбу на щитах, віддавши підбірання суперницям, які половину очок в першій половині набрали з фарби.

Відзначимо, що команда Володимира Холопова з відмінним відсотком атакувала з гри в першій чверті, проте суттєво погіршила свої кидкові показники в другій, коли суперниці додали в захисті. Також варто сказати про те, що краще в гру увійшла "лавка" збірної Франції, яка за 20 хвилин набрала 14 очок, що багато в чому дозволило господаркам матчу виграти першу половину - 35:30.

Другу половину команда Володимира Холопова почала з вдалого відрізка, завдяки якому не тільки зрівняла рахунок, а й зуміла на якийсь час повернути собі лідерство. Однак відповідь француженок виявився ще більш потужною. Команда Валері Гарньє відповіла 4 точними триочковими і завдяки більш агресивній і різноманітній грі в атаці відірвалася на максимальні в цьому матчі 12 очок, настрілявши за третю чверть 27 балів.

Окремо варто відмітити Марін Йоханнес, яка, вийшовши з лави, набрала більше ніж усі запасні збірної України - 19 очок. У складі збірної України, яка після невдалої третьої чверті повернутися в гру в кінцівці вже не зуміла, кращими в атаці стали Яугпова і Мосс. Однак, якщо Д'Андра атакувала з непоганим відсотком, то каітан збірної України реалізувала лише 6 з 17 кидків з гри (2/11 триочкових).

Під завісу гри Україна зуміла трохи підтягнутися у рахунку, оформивши міні-ривок, проте наздогнати суперниць вже просто не встигла. Команда Володимира Холопова програла господаркам турніру у першому матчі у Бордо з рахунком 78:70.

Другий матч українки проведуть 1 червня проти збірної Черногорії, яка в першому матчі здолала Канаду – 67:66. Початок гри – 17:30 за київським часом.

Аріна Білоцерківська: погоджуюсь з тренером – нам треба фокусуватись на своїй грі
Баскетболістка готується разом із збірною України до чемпіонату Європи
Суперники збірної України зазнали втрат напередодні чемпіонату Європи
Збірна Латвії назвала список кандидатів на участь у ЄвроБаскеті-2019
Бошкович: збірна України першою зайде та зіграє у новенькому комплексі у Подгориці
Жіноча збірна України вперше розпочне підготовку до ЄвроБаскета зібравшись у повному складі за кордоном
Відео03.04.2019
Найкращі моменти історичної перемоги збірної України над італійками на чемпіонаті Європи 1995 року
Збірна України: результати дівчат за кордоном
Українські збірниці зіграли матчі в закордонних клубах
Українські збірниці за кордоном: повернення Чукурови, півфінал Яцковець
Баскетболістки жіночої збірної України зіграли в за свої клуби в національних чемпіонатах