Полтава-Баскет-СумДПУ в драматичному матчі виграла бронзу жіночої Вищої ліги

Команда Полтава-Баскет – СумДПУ завоювала бронзові нагороди жіночої Вищої ліги, здолавши у бронзовому фіналі Інваспорт-СДЮСШОР-5 59:58.

Матч в цілому видався рівним – на старті запас в 6 очок створив собі Інваспорт, в другій чверті 5 очок вигравала Полтава-Баскет – СумДПУ. Постійні гойдалки в рахунку продовжувались до кінцівки третьої чверті, коли Інваспорт зробив ривок і заробив собі +8 перед останньою чвертю.

Втім, за шість хвилин останньої десятихвилинки Інваспорт не набрав жодного очка, допустивши ривок суперника 11:0, в результаті чого Полтава-Баскет – СумДПУ мінімально вийшов вперед.

Інтрига трималась до останнього – за 44 секунди до кінця після точного середнього кидка Світлани Полянцевої Інваспорт вигравав +4, але Анна Череп у відповідь швидко скоротила відставання до 2 очок.

До кінця залишалось 25 секунд і атака дніпровської команди – Інваспорт поспішив виконати дальню атаку, залишив 9 секунд суперницям на атаку у відповідь і Катерина Костенко встигла за цей час реалізувати триочковий – 69:68.

У переможниць Вікторія Пазюк оформила дабл-дабл з 14 очок та 11 підбирань, у Анни Череп 14 очок, по 11 балів набрали Катерина Костенко та Вікторія Єремка (Колесник).

У Інваспорта Світлана Полянцева записала до активу 24 очка, 7 підбирань та 5 передач. По 13 очок у Тетяни Кулінок та Валерії Оніщенко.

Жіноча Вища ліга. Матч за 3 місце

Івано-Франківськ, Франківськ-Арена

Полтава-Баскет — Інваспорт-СДЮСШОР-5 59:58 (15:15, 14:16, 12:18, 18:9) / статистика

Визначено символічну збірну сезону жіночої Вищої ліги
Яскравим Фіналом чотирьох в Івано-Франківську завершився сезон жіночої Вищої ліги 2023/24.
Шепелюк – MVP сезону жіночої Вищої ліги, Пазюк краща центрова, Полянська краща форвардиня
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону жіночої Вищої ліги
Франківськ-ПНУ — чемпіон жіночої Вищої ліги
У фіналі команд з Івано-Франківська перемогла Рівне-ОСДЮСШОР
Об'єднана команда Полтави та Сум в останній атаці три очковим вирвала перемогу над Інваспортом
Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – перший фіналіст плей-оф жіночої Вищої ліги
Господарки Фіналу чотирьох обіграли Полтаву-Баскет.
На цьому тижні пройде Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги
Вирішальні матчі чемпіонату пройдуть 13-14 квітня в Івано-Франківську у Франківськ-Арені.
Визначена символічна збірна та MVP дванадцятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
У Вищій жіночій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату.