Євробаскет U-20. Молодіжна збірна України програла перестрілку Латвії

На молодіжному чемпіонаті Європи з баскетболу саме час розподіляти місця. Після вчорашньої поразки Німеччині (52:64) збірна України вибула із боротьби за нагороди. Сьогодні та завтра українці борються за 5-8 місце.

У першому матчі команда Максима Міхельсона зустрілася зі своїм добрим знайомим по груповому етапу – командою Латвії. Корвалольна перемога українців (72:70 ОТ) у першій зустрічі цих суперників на цьому турнірі лише підкреслювала принциповість поєдинку.

За традицією цього турніру наші хлопці розпочали матч з прекрасного захисту. Свої перші очки з гри Латвія здобула лише наприкінці п’ятої хвилини ігрового часу. На цей момент українці вели у рахунку 10:3. Найбільше в старті гри постарався один із лідерів команди – Сергій Павлов. Після тайм-ауту латиші перебудувалися у нападі і зробили цілком виправдану ставку на триочковий кидок. Після атак Гутманіса та агресивного зонного пресингу нашому супернику вдалося виконати приголомшливий ривок (20:3). Він і визначив долю першої половини матчу, в якому левову частину гри контролювала Латвія.

Щось кардинально змінити хлопці Максима Міхельсона спробували наприкінці другого періоду. Черговий алей-уп на турнірі та кілька хороших проходів Михайлюка наблизили нашу молодіжку впритул до суперника – 32:36. Однак кінцівка періоду залишилася за Латвією. Ще два триочкових від нашого суперника довели їх відсоток реалізації дальніх до зразкового (5 з 10-ти) та дали0 можливість впевнено виграти першу половину – 42:32.

На старті другої половини Латвії вдався черговий камбек. Серія втрат від українців та програна боротьба на щиті допомогла супернику зробити перевагу у рахунку надзагрозливою – 35:52. Дещо урізноманітнив напад своєю активністю Скапінцев. Але чотири очки поспіль від бігмена нашої команди були зупинені нищівною зливою триочкових. До завершення третього періоду латиші реалізували 10 з 21-ї спроби триочкових! Особливо постаралася пара Хазнерс – Гутманіс, які реалізували 7 триочкових.

Зважаючи на такий снайперський арсенал, Латвія вигравала після трьох періодів – 72:47. Цікаво, що майже таке відставання наша збірна зуміла відіграти у Латвії у груповому етапі. Цього ж разу українцям явно забракло мотивації та ротації. Більше того, вже два матчі поспіль у нашої команди не летить з периметру. Сьогодні вони реалізували лише 5 з 22-ох.

Таким чином, молодіжна збірна України завтра зіграє проти Чехії за історичне для себе 7-ме місце турніру. Початок матчу о 11:45.

Чемпіонат Європи U-20
Чоловіки. Дивізіон A

Україна U-20 – Латвія U-20 – 62:84 (13:23, 19:19, 15:30, 15:12)

ТАСКОМБАНК став офіційним спонсором молодіжних збірних України
Протягом цього літа відразу шість молодіжних збірних України візьмуть участь у чемпіонатах Європи своїх вікових категорій
Україна, Естонія, Латвія, Литва та Польща зробили заяву щодо недопущення російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань
Кожного дня російські військові продовжують атакувати цивільну інфраструктуру України, у тому числі спортивні споруди
Визначено суперників збірних України на молодіжних Євробаскетах-2023
Всі молодіжні збірні України виступлять в Дивізіонах В
ФБУ звернулася до федерації баскетболу Тайваню
У офіційному листі йдеться про так звану збірну вільних агентів, яка могла зіграти на турнірі у Тайвані
Айнарс Багатскіс: Те, через що пройшли українці, має стати фундаментом спортивної агресії у матчах збірної
Головний тренер чоловічої збірної України розповів про підготовку до матчів з Грузією та Іспанією
Збірні України отримали суперників у кваліфікації чемпіонату Європи 3х3
Чоловіча та жіноча збірні України 3х3 виборюватимуть 3-4 червня путівки на ЄвроБаскет