Кирило Фесенко: хочу виграти чемпіонат Італії з Канту

Кирило Фесенко: хочу виграти чемпіонат Італії з Канту
31 січня 2016, 09:20Новини баскетболу

Український центровий Кирило Фесенко лише нещодавно став гравцем Канту, але вже привернув до себе багато уваги вболівальників та фахівців. Справжній гігант може легко піднятими руками дістати до кільця. Вже у першому інтерв’ю La Gazzetta dello Sport капітан збірної україни назвав магічне слово "скудетто", розповідаючи про свої цілі в новій команді.

- Розкажи про свої стосунки з новим російським президентом Канту Дмитром Герасименком?
- Уперше ми познайомилися минулого року, коли я грав у Росії, а Герасименко був граючим президентом "Красного Октября" з Волгограду. Він і мене туди кликав, але я не міг погодитись, адже раніше вже дав слово "Локомотиву-Кубань". Не вважаю правильним порушувати обіцянки. Але коли з’явилася можливість переїхати в Італію, я вже довго не роздумував.

- Які враження від Італії, де ти ніколи раніше не грав?
- Насправді, чудові. Тут дуже пристрасні фани, дуже кваліфіковані фахівці в клубі та партнери по команді. Ці фактори досить важливі для мене. Я добре влаштувався тут і незабаром до мене приєднається дружина Інна.

- Чому обрав саме Канту після НБА та Євроліги?
- Тому що, зараз для мене це найкраще рішення. Я хотів перейти в команду, яка надасть мені можливість грати після кількох років, коли я був гравцем заміни. У останньому клубі Локомотив-Кубань я мав у середньому 7 хвилин. Канту дає мені можливість продемонструвати всі мої якості. І не лише фізичні дані. 

- Які цілі на цей сезон?
- Найперше завдання – вийти в плей-оф чемпіонату. Ми дуже боєздатна команда з великим потенціалом. Так що можемо поборотися і за медалі. Можливо, навіть, замахнутися на Скудетто.