"Flash Stars" (БІПА) – найкраща група підтримки року!

Напередодні нового року ФБУ визначила найкращу групу підтримки у Суперлізі Парі-Матч. Нею стала одеська група "Flash Stars" - 140 очок. Другими стали "Golden Ladies" з Черкас (130), а третім – столичний "Time-out" – 120.
Змагання черлідерів відбувалися у два етапи. Кожен вболівальник міг переглянути на нашому сайті по одному номеру від усіх танцювальних груп Суперліги Парі-Матч та віддати свій голос за найкращих. Голосування тривало з 18 по 30 грудня. Перше місце отримало на свій рахунок 50 балів, друге – 45, третє – 40, четверте – 35, п’яте – 30, шосте – 25, сьоме – 20, восьме – 15, дев’яте – 10.

Потім своє вагоме слово сказало журі Федерації баскетболу України.  Воно оцінило кожну з 9-ти робіт. Найкраще, на думку журі, додало собі 100 балів, друге – 90, третє – 80, четверте – 70, п’яте – 60, шосте – 50, сьоме – 40, восьме – 30, дев’яте – 20. Група підтримки, у якої сумарний результат виявився найбільшим, отримає звання найкращої в Україні.

На жаль, баскетбольні клуби "Кривбас" та "Політехнік" не зуміли відзняти свої роботи для конкурсу.

Голосування виграла група підтримки одеської "БІПИ". Також ролик одеситок набрав і найбільшу кількість переглядів у YouTube. Далі у голосуванні "Кремінь", "Будівельник", "Запоріжжя" та "Черкаські Мавпи".

9. Група підтримки "KKGirlS", БК "Хімік"– 458

Дуже важливим у підсумковому розподілі місць була думка журі, якому було потрібно теж розподілити команди чітко від першого по дев’яте місце. До складу журі конкурсу увійшли: хореограф "ReD Foxes" - Олена Рожкова, головний тренер жіночої збірної України – Володимир Холопов та тренер чоловічої збірної України – Олександр Лохманчук. Перше місце журі віддало групі підтримки "Черкаських Мавп" - "Golden Ladies". Друге місце, на думку журі, у "Flash Stars" з Одеси, а третьою стала група підтримки столичного "Будівельника"  –"Time-out".

9. Roxette, БК "Запоріжжя-ZOG"

Висока оцінка від журі (друге місце) та перемога у народному голосуванні забезпечила перемогу у конкурсі одеській групі "Flash Stars" - 140 очок, другими стали "Golden Ladies" - 130 очок, у трійці лідерів "Time-out" – 120 очок.

БК Рівне оголосив про підписання третього легіонера
В рівненській команді гратиме американець, який грав у Австралії та Європі.
Запрошуємо журналістів на медіазахід з нагоди старту сезону Суперліги Favbet
Подія відбудеться у Києві у вівторок, 1 жовтня. Також цього дня буде представлено офіційній мяч сезону.
Сергій Ліщук: Гравці прийшли непогані, сподіваюсь вийде замінити Джойнера та Сміта
Представники БК Рівне поділилися очікуваннями від нового сезону Суперліги.
Під час благоднійного турніру в Івано-Франківську було зібрано 31 700 гривень
Значну частину коштів вдалося зібрати на аукціоні в перший день змагань
Валерій Плеханов: Нагальна проблема – втримати легіонерів у Запоріжжі
Наставник розповів про нові виклики, з якими стикається клуб на фоні нестабільної ситуації в місті.
Запоріжжя та Кривбас провели другу контрольну зустріч
Запорізька команда здобула другу поспіль перемогу над Кривбасом
Павло Горобченко: До сезону Старий Луцьк підійде у гарній формі
Захисник розповів про підготовку до старту чемпіонату та адаптацію в новій команді
Боєць Інтернаціонального легіону нагородив учасників благодійного турніру в Івано-Франківську
В Івано-Франківську завершився турнір з баскетболу до Дня захисників та захисниць України.
Суперліга Favbet: розклад та результати передсезонних матчів
Слідкуємо за підготовкою клубів Суперліги до сезону 2024/25
Сергій Назаренко: БІПА зможе повернутися до Суперліги вже наступного року
Керівництво одеського клубу прокоментувало рішення відмовитись від виступів у Суперлізі і заявитись до Вищої ліги.
Битва до останніх секунд: фотогалерея контрольного матчу Прикарпаття-Говерли та Черкаських Мавп
Дивіться фотогалерею матчу підготовчого турніру в Івано-Франківську
Кривбас оголосив склад на сезон Суперліги 2024/25
У клубі залишилися чотири баскетболісти, які грали минулого сезону
Прикарпаття-Говерла — Черкаські Мавпи: відеотрансляція турніру до Дня захисників та захисниць України
Олександр Ворона: Очікую в новому сезоні Суперліги Favbet побачити багато цікавої боротьби
Головний тренер Кривбасу розповів про формування складу команди та останні новини клубу.
Битва Київ-Баскету та Черкаських Мавп в Івано-Франківську: фотогалерея
Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи і виграв передсезонний турнір в Івано-Франківську
Столична команда здобула другу перемогу на турнірі до Дня захисників та захисниць України
Київ-Баскет — Черкаські Мавпи: відеотрансляція турніру до Дня захисників та захисниць України
Відео21.09.2024
В Івано-Франківську продовжується благодійний турнір до Дня захисників та захисниць України