Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
"Золота розв’язка": коментують Ткаченко, Холопов, Гулямова

"Золота розв’язка": коментують Ткаченко, Холопов, Гулямова

Головні дійові особи чемпіонських перегонів Жіночої Суперліги коментують "золоту розв’язку".

Марина Ткаченко, олімпійська чемпіонка, Президент і головний тренер п’ятиразового чемпіона України БК ТІМ СКУФ:

- Переживаю подвійну радість, адже сьогодні – 20 років нашому клубу. І в цей день ми гідно завершили чемпіонат України, стали найкращими. Ми довго йшли до цього. Ми втратили Кубок, він теж був наш, але останні секунди ми "змазали". Дуже важкою була попередня гра – у складній обстановці, складних умовах. Я відчувала, що гра не буде на нашому боці, я знов таки про умови того залу (СК Авангард - ред.). У нас гравці втрачали свідомість у роздягальні, ми увесь час на нашатирі бігали. Велика спека, відсутність кондиціонера – дівчатам було реально погано. Вони недостатньо пересувалися. І ті умови маленького залу не розкрили усіх наших можливостей. До того ж, Авангард грав на своєму майданчику і теж прагнув виграти. Ми зробили ряд помилок, втрат, не зберегли гравців до кінця. Сподівалися. Але наступного дня ми зібралися, зробили аналіз. Я відчувала – дівчата хочуть здобути титул. Я в них вірила. Я хочу подякувати усім – починаючи від маленького до великого гравця. Подякувати Савіній, Ольховик, яка була стрижнем команди і заводила її. Краєвська сьогодні добре відпрацювала, Горобець – вона і у захисті мала впоратись з розігруючою (Авангарда – ред.) Шаровкою (дівоче прізвище Євгенії Спітковської – ред.). Дівчата проявили характер і, звісно, ми щасливі. Щасливі як ніколи у свої 20 років. Рівно 20 років тому ми започаткували баскетбольний клуб ТІМ СКУФ.

Володимир Холопов, головний тренер срібних призерок чемпіонату України, володаря Кубка України БК Авангард:

- це була вирішальна гра і рахунок у ній не важливий. Можу вам зізнатися: я передбачав, що гра закінчиться у 30 очок переваги в один чи інший бік. Дуже складними вийшли перші дві гри, вони були дуже напруженими. Гравці обох команд виплеснули багато емоцій. І сьогодні реально була гра нервів: ТІМ СКУФ переможець регулярного чемпіонату, це команда з чемпіонськими традиціями. Нажаль, ми – команда, яка тільки сформувалася. У нас ще нема такої школи і традицій вигравати, але для першого сезону у Суперлізі вважаю, ми зіграли достатньо непогано. Ми вибороли Кубок України, здобули срібні медалі чемпіонату – це непоганий результат. Нажаль, не вдалося виграти перше місце. На мою думку, на п’єдесталі є тільки одне місце – перше. І сьогодні воно нам не дісталося. Вважаю зараз безглуздою справою сварити когось за помилки – чемпіонат закінчився, усе закінчилося. На наступний сезон потрібно зробити правильну селекцію, правильно підготуватися і тоді, можливо, результат буде іншим.

Олена Гулямова, чемпіонка України, MVP Жіночої Суперліги, гравець БК ТІМ СКУФ:

- ми дуже і дуже хотіли виграти. Ви знаєте, у кожного спортсмена своя доля. Сьогодні нам посміхнулися зірки, дівчата усі старалися, хотіли зіграти з мінімумом помилок. Звісно, їх не вдалося уникнути, але! Усім велике дякую, усі старалися! Я своїй команді дуже вдячна, бо ми сьогодні були справжнім колективом. У нашій сім'ї шестеро дітей, усім по черзі щось потрібно і вони дають зрозуміти – поза спортом теж є життя. Ти нервуєш, переймаєшся, часом не спиш вночі, тому і гра неідеальна. Але, Слава Богу, усе гаразд! Вже відпустка попереду – ура! Зараз відчуваю себе щасливою. 9 років не грала, час від часу тренувалася, бо у мене сім’я на першому місці, але бачу дівчата дослухаються до моїх підказок. Як більш досвічений гравец, можу їм чимось зарадити у процесі гри. Дівчата зараз відпочинуть, деякі, дай Боже, до збірної поїдуть. Будемо за них вболівати на ЄвроБаскеті!