Прометей вперше в історії отримав місце у чвертьфіналі жіночого Єврокубка. Після його 10- ти зіграних поєдинків на турнірі відзначаємо його лідерок за різними показниками статистики та їхні місця у відповідних рейтингах змагань.
20,3 - очок, у середньому за матч, набирає найрезультативніша баскетболістка Прометея. Це американка Джойнер Холмс, яка за цим показником перебуває на 9-му рядку турніру. Також у першій десятці перебуває її одноклубниця Аріель Аткінс (20,1). Перша - Бріанна Фрейзер із румунського Сепсі - команди, яка була суперником Прометея у груповому раунді і яка вже залишила цьогорічні змагання.
203 - очки загалом набрала Холмс, за підсумком 10-ти проведених поєдинків. В Аткінс 201-не, і це відповідно 6-те та 7-ме місця. Лідерка - Камія Смолс, в якої як гравчині польського UMCS вже 229 очок, однак для такої їхньої кількості їй знадобилися 12 матчів.
43,8 - відсотків реалізації кидків із периметра, у середньому за поєдинок, в Аріель Аткінс. За цим показником вона - 25-та. Орієнтиром для інших нині є 60% влучань француженки Алікс Душе із Танго Буржа.
11,6 - підбирань, у середньому за поєдинок, виконує Тетяна Юркевічюс, і це 5-й результат сезону. З них понад чотири вона робить у нападі. Загалом, у неї 116 м'ячів, які вона зібрала після відскоків під щитами. Більше лише у британської центрової можливого суперника Прометея у чвертьфіналі, Мерсіна, Крістін Анігве (12,1), американки Стефані Мавунга із польського Полковіце (12,4), Алаїни Коатес із турецького Несібе Айдина (12,8) і центрової Орманспора Тійри МакКован зі США (14,9).
1,2 - середній показник блок-шотів за матч у виконанні все тієї ж української гравчині передньої лінії Прометея. Вони ділять 11-те місце із англійкою Азанією Стюарт, яка виступає за Лондон Лайонс. Перша позиція - у "бронзової" призерки Євробаскета - 2007 у складі збірної Білорусі Анастасії Веремеєнко, яка нині грає за мінський "Горизонт". Загалом, в Юркевічюс 12 блок-шотів у 10 поєдинках. Більше за неї "горщиків" оформили п'ятеро баскетболісток, серед яких першою є американка Наташа Мак із UMCS (26 заблокованих кидків суперниць).
7,9 - результативних передач, у середньому за матч. Це абсолютно найкращий показник сезону Єврокубка, і він - у плеймейкера Прометея Ольги Дубровіної, яка провела 9 поєдинків. Щодо загальної кількості асистів, то у розігруючої національної збірної України їх 71-н. Більше лише у трьох баскетболісток, але вони їх зробили у більшій кількості матчів: 75 у 10-ти зустрічах - в Ангеліки Ніколопулу із Олімпіакоса, 78 - в 11-ти протистояннях - у польської захисниці Вероніки Гайди із Полковіце та 85 - у 12-ти зустрічах оформила сербка Александра Станачев із люблінського UMCS.
3,5 - перехоплення, у середньому за поєдинок. Знову ж таки: це найкращий показник на турнірі загалом, і він - в активі гравчині Прометея, а саме Аріель Аткінс. Більш того: одразу за нею розташувалася ще одна представниця слобожанського колективу Тетяна Юркевічюс (3,3). Джойнер Холмс - 15-та (2,4). За загальною кількістю зроблених перехоплень Аткінс і Юркевічюс також випереджають усіх своїх опоненток: у них їх 35 і 33 відповідно.
4 - "дабл-дабли" у Джойнер Холмс, яка їх збирає із набраних очок і зроблених підбирань. Стільки ж - ще у шести учасниць Єврокубка, і вони усі ділять 8-й рядок. Сезонний максимум - це 8 "дабл-даблів". Вони - у СТефані Мавунга із Полковіце та Тійри МакКован із Орманспора.
32 - це індивідуальна найбільша кількість набраних в одному матчі очок серед баскетболісток Прометея, і це - результат атак Ольги Дубровіної у гостьовому поєдинку із Дьором на груповому етапі змагань 20-го жовтня. Вона реалізувала 7 із 8-ми двоочкових кидків, усі 5 виконаних дальніх і 3 штрафних із 3-х отриманих. 32 очки - це 13-й результат сезону. Місце номер один - це 42 очки Джессіки Шепард із Динамо Сассарі у протистоянні із Фрібургом. До слова, у тій грі вона зробила 20 підбирань.
92,3 - % - це індивідуальний найкращий відсоток реалізації кидків із гри за один матч у рамках нинішнього сезону Єврокубка, і він теж стосується Ольги Дубровіної. У гостьовій зустрічі із Дьором 20-го жовтня українка реалізувала сім із восьми двоочкових кидків, а ще 5 із 5-ти дальніх. Друга у цьому компоненті статистики Стефані Джонс із Горизонта.
100%-кова - реалізація кидків із дальної дистанції в окремій грі капітаном Прометея Ольгою Дубровіною у грі в Угорщині проти Дьора дозволяє перебувати їй на першому місці за цим показником. Лише вона та американська легіонерка польського UMCS Камія Смоллс (у вересневому матчі зі Спартаком із Видного) змогли продемонструвати таку ефективність щодо атак з периметру при виконанні 5-ти кидків. Досить багато гравчинь цього сезону в Єврокубку теж в окремих поєдинках змогли закинути усі свої дальні, але виконавши три або й менше спроб.
4 - блок-шоти за один поєдинок: вони були у домашньому матчі із Дьором і дозволяють Тетяні Юркевічюс ділити із вісьмома іншими баскетболістками друге місце цього рейтингу. Попереду Бріанна Тьорнер із італійського Віртуса, яка суттєво допомогла своїми "горщиками" перемогти першого грудня французький Роше - 67:63 (у неї тоді було 7 блок-шотів).
9 - підбирань за один матч у нападі. Їх виконала Юркевічюс у домашній грі із Дьором, тож ділить третій рядок із Алайною Коутс із турецького колективу Несібе Айдин (вона зробила стільки "горщиків" у грудневій зустрічі із угорським ПІКом) та Тійрою МакКован із турецького Орманспора (вона відзначилася подібним чином у протистоянні із угорською Людовікою у жовтні). На другому рядку Бріттані Брівер із бельгійського Льєжа: вона 10 разів заблокувала кидки гравчинь норвезького Ульрікен Іглза у вересні, а рекорд №1 - це 14 блок-шотів Беатріс Момпрем'є із угорського Дьора.
10 - результативних передач за один матч - це максимальний показник від однієї гравчині серед представниць Прометея. Він - в активі Дубровіної (у жовтневому поєдинку проти турецького Елязіга). Загалом, таких випадків в Єврокубку вже 10, і це - 11-й рядок у статистиці рекордів змагань цього сезону. Найбільше асистів (а саме 14 протитурецького Хатайспора наприкінці листопада) Вероніка Гайда із Полковіце.
7 - перехоплень за один поєдинок. Подібне вдалося зробити Юркевічюс у нещрдавній повторній зустрічі вдома із Касторс Брейн і Аріель Аткінс - у гостях проти Дьора. Обидві баскетболістки Прометея разом із Діонісією Александрі з Олімпіакоса - на другому рядку. На найвищому - гравчиня національної збірної Великобританії Джоанна Лідхем, яка за Вільньов д'Аск проти того ж таки Касторс Брейн у груповому раунді забрала м'яч у суперниць 9 разів.
44 - бали ефективності за один поєдинок. У все тому ж матчі на виїзді із Дьором саме в Ольги Дубровіної (це третій результат серед рекордів Єврокубка нинішнього сезону). Друга тут - американка Джулі Войта із французького Тарбса, а лідеркою є Джессіка Шепард - друга (заробила 45 балів у грі із Фрібургом).