Жіноча Суперліга: сюрприз зі знаком

Жіноча Суперліга: сюрприз зі знаком "мінус"

12 жовтня у жіночій Суперлізі відбулися два матчі. Обидва – у столиці. В обох перемогли господарки паркету.

Київські динамівки перемогли ХДУ-Таврійську Зірку. Їхня перевага після першої половини склала 15 очок. У перерві Володимир Рижов попросив дівчат не зменшувати активності, як наслідок на заключну десятихвилинку команди вийшли за рахунку 57:33 на користь господарок. І хоч у четвертій чверті киянки набрали лише сім пунктів, очкового запасу вистачило для перемоги - 64:53. Найрезультативнішим гравцем матчу стала капітан Динамо Олена Бойко – 15 очок, на рахунку її подруги по команді Оксани П’янтак дабл-дабл – 10 очок і 11 підбирань. З-поміж таврійок найрезультативнішою стала Ольга Назаренко – 14 очок, 8 підбирань

Очне протистояння співлідерів чемпіонату – Київ-Баскета та ІнтерХім-СДЮСШОР всупереч очікуванням запеклою бротьбою не запам'яталося. На початку матчу Київ-Баскет повів 8:0 і лише на третій хвилині Кристина Карп розмочила рахунок влучним двоочковим. Першу чверть господарки закінчили з перевагою у 9 пунктів. На екваторі другої чверті після трьох очок Горобець Київ-Баскет вже був попереду +16. Лише тоді підопічні Ірини Щипакіної змогли налагодити контргру, а Кристина Карп до того ж не помилялася з лінії штрафних. Як наслідок першу половину господарки закінчили з перевагою у сім очок - 43:36. Володимиру Холопову такий сценарій був не до вподоби. У третій чверті Київ-Баскет значно додав. Небезпека йшла чи не від кожного гравця. Після кидка Яни Рабчук перевага господарок зросла до 29 очок – 77:48. Гру було зроблено, хоча грати залишалося ще чверть. Втім, кураж «смугасті» зберегли. Що засвідчив підсумковий рахунок – 100:55. Така нищівна поразка одеситок - сюрприз зі знаком "мінус". Дещо парадоксально – хоч Інтерхім зазнав такої поразки, найрезультативнішою у матчі стала його лідер Кристина Карп – 21 очко. У киянки Віти Горобець – 20 очок. Київ-Баскет став одноосібним лідером.

У п’ятницю, 13 жовтня, Київ-Баскет прийме ХДУ-Таврійську Зірку, а Динамо-НПУ – ІнтерХім-СДЮСШОР.