Жіноча суперліга: перемоги Рівного і двох представників столиці

0

9 лютого у Жіночій Суперлізі було зіграно три матчі. В одному з них господаркам, Рівне-ОШВСМ, вдалося взяти гору, ще у двох матчах виграли гості – команди з Києва.

Судячи з підсумкового рахунку 88:66 на користь Рівне-ОШВСМ, проблем підопічні Валерія Жартуна з Вінницькими Блискавками не мали. Але це на перший погляд. Бо першу чверть виграли вінничанки 20:14. Жмурко, Ільчишина, Баштова, Хом’як раз пораз створювали небезпеку і доводили справу до влучання. Та вже у другій чверті Рівне включив вищу передачу і ще до перерви виправив ситуацію 38:31. Ще більш результативною у виконанні господарок стала третя чверть – вони набрали 31 очко на цьому ігровому відрізку! І якби не триочковий Хом’як, мали б перевагу +25. Втім, у підсумку їх влаштувало і +22 – 88:66.

Традиційну ефективність показала гравець Рівного Тетяна Гаврильчик – 17очок і 18 підбирань.

В Івано-Франківську двох очок до стооочкової межі не добрав лідер чемпіонату київське Динамо. Втім, і 98 набраних – чудовий показник. Володимир Рижов грамотно побудував захисні редути, бо суперник набрав тільки 66 очок.  Динамо зробило свою справу вже у першій половині, яку завершило 61:29 на свою користь.

У складі біло-синіх з найкращого боку проявили себе дві американки Моррісет і Кійс – 22 і 18 очок відповідно. У складі Франківська відзначимо цінність Міріам Уро-Ніле. Вона стала найрезультативнішою у своїй команді і оформила дабл-дабл (17оч+10пб).

Напевно, Львів був обізнаний, що три останні поєдинки для Київ-Баскета завершувалися над результативно, і з перших хвилин засушив гру. Перша чверть закінчилася скромно – 12:10 на користь господарок. Але на самому початку Афанасьєва закинула триочковий, це стало сигналом для її команди до більш результативних дій. Лідер Львова Кристина Філевич намагалася тримати свою команду у грі, але один у полі не воїн. Після її влучання здалеку на екваторі чверті Київ-Баскет завівся і провів результативний відрізок 12:2. То ж на відпочинок учасники матчу пішли за переваги +16 на користь гостей. Протягом третьої чверті Київ-Баскет збільшив цей показник вдвічі – на заключну десятихвилинку команди виходили за рахунку 60:28. Далі сценарій був передбачуваним. Київ-Баскет мимоволі вже включив економ-режим, бо 10 лютого має принципове побачення на виїзді з Франківськом. Львів виграв заключний відрізок 21:19, але матч завершився на користь киянок 79:49.

Відзначимо ефективність Кристини Філевич, яка стала лідером Львова за трьома показниками – очки – 18, підбирання – 14, результативні передачі – 3.

Жіноча Суперліга

9 лютого

м. Рівне

Рівне-ОШВСМ – Вінницькі Блискавки 88:66 (14:20, 24:11, 31:16, 19:19)

м. Івано-Франківськ

Франківськ – Динамо-НПУ 66:98 (16:28, 13:33, 20:20, 17:17)

м. Львів

СБК-Львів – Київ-Баскет 49:79 (12:10, 10:28, 6:22, 21:19)

Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 1/2 фіналу
Відео23.04.2019
У жіночій Суперлізі відбудуться матчі 1/2 фіналу
Жіноча Суперліга: анонс перших матчів півфінальних серій
Чи підтвердить Чайка статус "домашньої" команди?
Директорат чемпіонату України ФБУ розглянув протест Франківська-ПНУ
Директорат відхилив протест франківців на результат третього матчу чвертьфінальної серії плей-оф