Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча Суперліга: новий чемпіон серед двох претендентів

Жіноча Суперліга: новий чемпіон серед двох претендентів

28 квітня у жіночій Суперлізі відбудеться другий матч серії плей-оф за перше місце Чемпіонату України. Авангард прийме ТІМ СКУФ. У першому матчі ТІМ СКУФ з перевагою у шість очок переміг Авангард на своєму майданчику 73:67. Тепер відповідь – за Авангардом.

  У першому матчі ТІМ СКУФ менше втрачав (16,8% проти 20,2%) і виграв більше підбирань на чужому щиті (44,2% проти 33,3%). Така активність принесла свої плоди. Авангард пізно включився у боротьбу, а потім елементарно не встиг наздогнати суперниць, хоча двічі підбирався до них на відстань одного очка, чи може забракло сил? У ТІМ СКУФІ більше молодих виконавців, які здатні підтримувати високий темп протягом усієї гри. Низький відсоток влучань під час кидків здалеку в обох командах дає привід передбачити: хто впорається з хвилюванням першим, закине пару триочкових і знайде свою гру, той відсвяткує перемогу. Якщо ним виявиться ТІМ СКУФ, він зірве головний джек-пот сезону вже у другому матчі серії, закінчить її всуху і здобуде титул чемпіонок України. Якщо виграє Авангард, для виявлення володаря золотих медалей знадобиться третій матч, його запланували на 30 квітня.

У разі перемоги ТІМ СКУФА, чемпіонський титул буде п’ятим в його історії. У Авангарда, чия біографія розпочалася тільки наприкінці літа 2016, це буде перший титул. Нагадаємо, один трофей у сезоні, Кубок України, підопічні Володимира Холопова вже виграли, у того самого ТІМ СКУФА, 4 березня 83:80.

Володимир Холопов, головний тренер БК Авангард:
- У першому матчі серії нерви виявилися сильнішими у ТІМ СКУФа, але так буде не завжди. Я переконаний, що в "Авангарді" у нас є усі шанси поборотися за перемогу, відтак уся боротьба ще попереду.

Марина Ткаченко, президент і головний тренер БК ТІМ СКУФ:
- прикро, що у нас в чемпіонаті за великим рахунком лише дві сильні команди. Якби їх було хоча б три, а краще 4, це було б набагато корисніше для розвитку жіночого баскетболу. Налаштовуємо дівчат на другий поєдинок серії. Прекрасно розумію, що в "Авангарді" буде непросто.

Жіноча Суперліга

Фінал

Серія до двох перемог

Другий матч

28 квітня
17:30, СК Авангард, м. Київ

Авангард – ТІМ СКУФ
Рахунок у серії 0:1