Купити квиток за 55 сек Купити квиток за 55 сек
Всі категорії новин
Новини
Жіноча Суперліга: лідерів знову двоє

Жіноча Суперліга: лідерів знову двоє

На горі турнірної таблиці чемпіонату України серед жіночих команд знову двовладдя. ТІМ СКУФ після перемоги над аустайдером ХДУ-Таврійська Зірка 118:43, наздогнав Авангард. 

Поєдинок, що його провели 20-го березня, мав бути зіграний у Херсоні, але за обопільною домовленістю команди вирішили з’ясувати стосунки у столиці.

Підсумок протистояння був зрозумілий ще до його початку. Хоча дівчата грають і там, і там, але рівень їхньої кваліфікації різний. Як кажуть, це команди з різних полюсів. Воно так буквально і є, якщо поглянути на турнірну таблицю станом на вечір 20 березня. ТІМ СКУФ повторив рекорд чемпіонату України, набравши в одному матчі 118 очок. А пропустив м’ячів лише на 43 пункти. В усіх ігрових компонентах підопічні Марини Ткаченко переважали суперниць. У четвертій чверті різниця у рахунку сягнула 80 очок. Лише тоді "пантери" послабили свій "зашморг" і виграли з перевагою +75.

  Більш запеклою була боротьба у матчі ХАІ – СДЮСШОР-5-ДВУФК. Ці команди перебувають у нижній частині турнірної таблиці, не мають шансів на плей-оф і просто набираються досвіду. Підопічні Олександра Чередниченка у Харкові вели у рахунку після першої половини 32:27, але поперерві ХАІ "розправив крила".

Жіноча Суперліга

20 березня

м. Київ

Таврійська Зірка – ТІМ СКУФ 43:77
Статистика матчу

м. Харків

ХАІ – СДЮСШОР-5-ДВУФК 73:55
Статистика матчу 

Турнірна таблиця