Жіноча суперліга: Київ-Баскет і Динамо переконливо перемогли

У жіночій Суперлізі 13 жовтня столичні клуби здобули другі перемоги поспіль. Обидві з розряду переконливих.

Після дещо натужної звитяги над Козачкою у стартовому матчі Жіночої Суперліги Київ-Баскет «розійшовся не на жарт» у протистоянні з Чайкою. Перемога 119:44.

Матч відбувся 13 жовтня у столиці, тобто і доби не минуло відтоді, як зіграли з запоріжанками, а підопічні Володимира Холопова так результативно проявили себе. Чому? Є  варіанти пояснення. Перше – тренер провів роботу з командою, зачепивши самолюбство чинних чемпіонів. Холопов – відмінний мотиватор, це загальновідомо. Отже, ймовірність такого розкладу висока. Друге – Чайка втомилася, у Києві у п'ятницю вона провела виснажливий матч з Динамо і не змогла повноцінно відновитися. Це теж цілком вагома причина.

Ще й третя причина є – ключові гравці Чайки Космач і Ляшко зараз виступають на Юнацькій Олімпіаді, і у Чайки нема ким замінити лідерів. Можна було б сказати, що і у Київ-Баскеті лазарет повний гарними гравцями – Завидна, Ольховик, Чек, Краєвська. Але лава запасних усе ж таки у киянок довша. Відтак, ротація глибша і вони можуть краще втілювати на паркеті тренерський задум.

Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Лише триочковий Спітковської під завісу десятихвилинки дозволив господаркам відірватися на 6 очок. А вже у другій чверті Чайка провалилася, про що свідчить рахунок після першої половини – 54:29. Ще гірше гості зіграли у третій десятихвилинці, яку програли 2:34. Звідси і такий розгром у підсумку 44:119.

Початок рекордам результативності покладено! До того ж тут є два показники: кількість набраних очок - 119, і різниця у рахунку - 75 очок.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Вероніка Любінець – 22 очки. Дабл-дабл оформили Олена Бойко (21очко + 13 підбирань) і Ксенія Афанасьєва (10 очок + 11 результативних передач).

В іншому матчі ігрового дня Динамо у Києві не мало проблем з Козачкою. Забагато сил витратили запоріжанки на боротьбу з чемпіоном і на гру з «синьо-білими» їх не вистачило. Навіть у першій чверті Динамо досягло подвійної переваги 24:12. Далі підопічні Володимира Рижова засушили гру і не розслаблялися аж до заключної чверті, навіть це їм не завадило досягли переконливої перемоги 80:47.

Жіноча Суперліга

13 жовтня

м. Київ

Київ-Баскет – Чайка-ДЮСШ 119:44 (25:19, 29:10, 34:2, 31:13)

Динамо-НПУ – Козачка-КПУ 80:47 (24:12, 19:5, 29:8, 8:22)

14 жовтня

14:00, УСК Одеса
ІнтерХім-СДЮСШОР – Вінницькі Блискавки

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди