Жіноча Суперліга: дві перемоги киянок

2 березня у Жіночій суперлізі відбулися два матчі, обидва – у столиці і в обох перемогли господарки.

Київ-Баскет здолав Рівне-ОШВСМ 83:70. Першу чверть підопічні Володимира Холопова виграли 23:14. Але у другій десятихвилинці рівненчанки спробували повторити сценарій попереднього матчу за участі господарок. Вони виграли чверть 26:18 і на перерву команди пішли за мінімальної переваги киянок 41:40. Але певно у роздягальні Володимир Холопов нагадал дівчатам, як треба віддаватися грі, бо ж у третій чверті вони знову перевтілилися, діяли швидше і результативніше. У підсумку хоч і не проста, але трудова перемога 83:70.

Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Кондусь – 21 очко. У складі Рівного два гравця оформили дабл-дабл – Вікторія Шматова (14оч+10рп) і Тетяна Гаврильчик (12оч+14пб).

Динамо після перемоги у Кубку грає потужно і результативно. Як не хотіли створити проблеми «синьо-білим» Вінницькі Блискавки пам'ятаючи про свій поєдинок з Київ-Баскетом напередодні, але їх вистачило лише на першу половину, потім нічого суттєвого протиставити динамівкам підопічні Олександра Підлужняка не змогли (32:6 – так виграли госпродарки третю чверть) і програли з відставанням у 40 очок. А Динамо вдруге у сезоні досягає 100-очкової межі.

Степанюк і Кійс у звітному поєдинку набрали по 22 очка. При цьому динамівка оформила дабл-дабл (22оч+13пб).

У наступному турі 9-го березня відбудеться столичне дербі Київ-Баскет – Динамо.

Жіноча Суперліга

2 березня

м. Київ

Київ-Баскет – Рівне-ОШВСМ 83:70 (23:14, 18:26, 22:11, 20:19)

Динамо – Вінницькі Блискавки 100:60 (25:16, 18:24, 32:6, 25:14)
Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди